Безкоштовна доставка товару по всій Україні

Надійні інсталяційні системи: тонка робота з інтер'єром


Малогабаритні квартири і житло високого класу досить вимогливі до внутрішнього дизайну приміщень. За допомогою інсталяцій можна дотримуватися баланс між зручністю, стильною візуальній складовій, практичністю і домогтися оптимального поєднання довговічності і простоти експлуатації.


Багато фахівців рекомендують купити інсталяцію - особливу систему для виведення комунікацій за межі осяжного простору. Сховайте каналізацію, водопровід і бачки в стіну, як і систему управління подачі води, без втрати якості! З якою сантехнікою це працює?


Універсальна система інсталяції: то, що підійде для кожного


Абсолютно будь-який санфаянс сучасні світові бренди зменшують в розмірах за допомогою вбудованої в стіну рами - компактної і часто невидимої інсталяції для ванної кімнати. У переліку найбільш популярних варіантів:


  • підвісні раковини;
  • настінні біде;
  • пісуари;
  • унітази навісні;
  • унітази приставні.

Чому так роблять? Надійні і довговічні інсталяційні системи прибирають необов'язковий елемент (ніжку), що зменшує габарити. Під раковиною з'явиться простір для полички, щоб зберігати побутову хімію, або місце для невеликої пральної машини.Інсталяція вивільняє багато місця, дає простір навіть в компактному приміщенні. Вельми практично.


Інша річ - туалет. Підвісних варіантів пісуара спочатку більше, їх установка вимагає кріплення до стіни. Продумана інсталяція в санвузлі підвищує рівень гігієнічності. Зникають стики між підлогою та унітазом, тому якщо хтось часто «промахується», прибирання проходить значно простіше. Ви легко видаляєте будь-які джерела забруднення, а під чашею можна викласти красиву плитку.


Для приставних унітазів кутова інсталяція - спосіб позбутися від бачка. Люди похилого або досить великі без побоювання сідають на класичний унітаз «з ніжкою», а комплектація підвісної і підлогового (як і приставного) рішення - майже ідентична: з прибраній в стіну ємністю для води. Розміри сантехніки, займане нею місце зменшуються.


Надійна інсталяція сантехнічна прослужить довгі роки


Чаша унітазу, що визирає з стіни, лише виглядає тендітною. Вона спокійно витримує навантаження до 400 кг, окремі виробники дають гарантію на пікове навантаження в 800 кг. В основі системи інсталяції для ванної та туалету - міцна сталева рама з двома видами установки:


  • на капітальну стіну;
  • з упором в підлогу і на стіну / в стелю.

Розширена інсталяція, комплект для декількох видів сантехніки, дозволяє заощадити і провести капітальний ремонт одного разу. Потім ви можете в будь-який момент спокійно змінювати раковини, біде на свій розсуд.


Практична інсталяція у ванній зручна в обслуговуванні


Крім надійності вбудована рама має низку додаткових функцій. У будинку живуть маленькі діти, люди з обмеженими можливостями та особливими потребами? Оптимізуйте комплект в процесі монтажу, регулюйте висоту розміщення чаші унітазу і біде. Потрібен ремонт? І тут системи інсталяції не підведуть: проведіть лагодження ревізійних вікон, замініть знімні елементи без розбирання стіни. На всю процедуру знадобляться лічені хвилини, навіть не дивлячись на вельми цікаву систему скидання води.


Оскільки бачки і змішувачі разом з трубами йдуть углиб, дизайнери придумали оригінальні перемикачі. Якщо з бачком поставляється така вбудована сантехніка, інсталяція виводить на кнопки кілька варіантів скидання води. Немає обмеження висоти, регулятор завжди під рукою. Дуже зручно для економії:


  • частковий - для малих справ;
  • повний - для повноцінного змиву чаші.

Плюс до цього - менше рівень шуму у ванній і туалеті, оскільки труби ховаються за перегородкою. В результаті наповнення і скидання бачка не заважають, особливо в нічний час.При цьому для електронної системи з великою кількістю датчиків і сенсорів інша користь, адже вона повністю захищена від бризок.

v

Якісна інсталяція: купити в «СантехІмпорт» можна з вигодою


Сантехніка з рамою апріорі дорожче традиційної. Її перевага - у вивільненні простору, легкої прибиранні і несподіваних сучасних дизайнерських рішеннях для інтер'єру. Міцні елементи відповідають за довгу службу. У магазині «СантехІмпорт» ви зможете за низькою ціною купити інсталяцію: Київ та інші регіони отримають доставку в строк.


Нові моделі з'являються практично одночасно з виходом на світовому ринку, а без низки посередників цінник залишається на базових позиціях, тому сантехніка доступна для будь-якого споживача. Високий рівень якості - також частина покупки. Вам сподобається бездоганна сталева інсталяція, ціна якої відповідає якості і сервісу.


Фахівці перевірили надійність інсталяції, її екологічність, відсутність шлюбу. Як тільки захочете купити сантехніку - сміливо робіть замовлення і насолоджуйтеся новим інтер'єром!