Інсталяційні системи Creavit

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Creavit - пропонують інноваційні та сучасні рішення меблів для ванної кімнати, вбудованих бачків для унітазів, змішувачів для ванних, туалетів і кухонь в більш ніж 60 країнах на 5 континентах світу, як і раніше піклуючись про навколишнє середовище і поважаючи природу як дійсне джерело виробництва.

 

Будучи одним з лідерів виробництв, які проявляють екологічне мислення і з повагою відносяться до всього живого, група компаній Çanakcılar, що почала свою діяльність з виробництва керамічної сантехніки, продовжує збільшувати свій внесок в розробку продуктів для ванних кімнат і бюро. Бренд Creavit є основними джерелами енергії групи компаній «Çanakcılar».

 

Creavit, який почав свій шлях з виробництва умивальників і унітазів, розширює асортимент своєї продукції з кожним днем, прагнучи до створення повних концептів ванних кімнат. 2 виробничі бази в Зонгулдак є одними з важливих центрів промисловості з точки зору технологій, якості та потужності. Зонгулдак, який є одним з найважливіших портових міст Туреччини має великі переваги з точки зору торгівлі з сусідніми країнами, що мають вихід до Чорного моря.

 

Сьогодні 40% продукції Creavit через партнерів в Європі, Азії, Африці, Америці і Австралії експортується і продається на 5 континентах світу. Компанія, яка постійно розвивається і заробляє разом зі своїми партнерами, від навчання до просування, від участі у виставках до зворотного зв'язку з клієнтами, в 2015 році пройшла сертифікацію за державною програмою реєстрації товарної марки Turquality, що дозволило ще більше розширити ресурси підприємства.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Призначення інсталяції

Для підвісного унітазу
Для підлогового унітазу
Для підвісного біде
Для підвісної раковини
Для пісуару

Комплектація

Інсталяційна рама
Бачок прихованого монтажу
Панель змиву (кнопка)
Інфрачервоний датчик
Шумоізоляційна прокладка
Кріплення до стіни

Тип панелі зливу

Кнопковий (механічний)
Сенсорний

Матеріал кнопки

Пластик
Метал
Скло
Кераміка
Дерево
Камінь

Колір кнопки

Хром
Сатин (хром матовий)
Білий
Золото
Бронза
Чорний
Кольорова
Дерево
Нержавіюча сталь

Враховувати заказний товар