Інсталяційні системи Devit

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

УВАГА!!! Уточнювати знижку НА ПРОДУКЦІЮ DEVIT!

Торгова марка Devit ™ пропонує широкий асортимент якісної сантехніки: раковини, унітази, біде, змішувачі, меблі для ванних кімнат, душові кабіни та ванни. В продукції Devit ™ вдало поєднується все, що необхідно самому вимогливому споживачеві: сучасний елегантний дизайн, практичність і функціональність. Вироби Devit ™ виробляються з урахуванням останніх світових тенденцій і використовують досягнення інноваційних технологій. Комплексний підхід до формування ванної кімнати - основний принцип і запорука успіху Devit ™.


Переваги торгової марки Devit:

  • Сучасні технології. Вироби Devit ™ виробляються з урахуванням останніх світових тенденцій і використовують досягнення інноваційних технологій. Власна розробка покриття Extra Clean.
  • Широкий товарний асортимент. Весь потенціал компанії спрямований на покращення існуючої та розробку нової продукціі.Для цього залучаються провідні європейські дизайнери. Підхід до дизайну заснований на гармонії практичності й естетичності виробів, що дозволило створити широкий модельний ряд, в якому представлені всі стилістичні рішення.
  • Європейські стандарти якості та надійності товарів. Секрет популярності продукції Devit ™ дуже простий - високі вимоги до якості продукції, про що свідчать європейські сертифікати якості і сертіфірованний сервісний центр в Україні.
  • Цінова політика. Devit ™ представляє комплексні рішення для ванних кімнат за оптимальною ціною.

Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Призначення інсталяції

Для підвісного унітазу
Для підлогового унітазу
Для підвісного біде
Для підвісної раковини
Для пісуару

Комплектація

Інсталяційна рама
Бачок прихованого монтажу
Панель змиву (кнопка)
Інфрачервоний датчик
Шумоізоляційна прокладка
Кріплення до стіни

Тип панелі зливу

Кнопковий (механічний)
Сенсорний

Матеріал кнопки

Пластик
Метал
Скло
Кераміка
Дерево
Камінь

Колір кнопки

Хром
Сатин (хром матовий)
Білий
Золото
Бронза
Чорний
Кольорова
Дерево
Нержавіюча сталь

Враховувати заказний товар