Інсталяційні системи Devit

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Інсталяційні системи Devit – незамінні комплектуючі для монтажу багатьох моделей сучасних біде, пісуарів, унітазів. Вони характеризуються гідною функціональністю, високою якістю, зручністю в експлуатації, довговічністю та надійністю. Вироби випускаються під торговою маркою, яка є однією з найвідоміших на європейському сантехнічному ринку. Вона була зареєстрована однойменною компанією у Чехії. У міру популяризації бренду географія діяльності заводу розширилася. І сьогодні у її структурі присутні дочірні підрозділи у Німеччині, Італії.

 

Власний відділ розробок, повноцінне виробництво, відділ технічного контролю, використання екологічної сировини та застосування передових технологій – завдяки цим факторам продукція підприємства набула великої популярності не тільки в Європі, а й в Азії, Австралії та Океанії, Африці, Північній та Південній Америці. Її торговельні обороти стабільно збільшуються з кожним роком. І щосезонно виробник радує своїх шанувальників новими колекціями.

 

Інсталяційні системи та інша сантехніка Devit в Україні

 


Каталог торгової марки включає:

 

 • Гідромасажні бокси, системи.
 • Душові кабіни, панелі, піддони.
 • Ванни, перегородки, двері, шторки до них.
 • Умивальники, раковини.
 • Змішувачі для ванних кімнат та кухонь.
 • Унітази, біде, пісуари.
 • Інсталяційні системи.
 • Сифони, трапи, донні клапани.
 • Меблі та аксесуари для ванних кімнат.

Асортимент продукції бренду як розширюється, а й адаптується під потреби сучасного ринку. Ви можете замовити інсталяційні системи Devit різних розмірів та конфігурацій. Вони призначені для сантехніки Девіт. Однак багато моделей виконані в стандартних типорозмірах, тому їх можна комбінувати з виробами інших виробників.

 

Асортимент інсталяційних систем Devit у Києві


У даному розділі онлайн-каталогу представлені комплектуючі:

 

 • Для пісуара, підлогового або підвісного унітазу, біде, раковини.
 • З кнопковим (механічним) та сенсорним (електронним) зливом.
 • З пластиковою, металевою, керамічною, кам'яною, дерев'яною, скляною кнопкою.
 • У комплектації з інсталяційною рамою, шумоізоляційною прокладкою, набором кріплень, змивною панеллю, бачком прихованого монтажу, інфрачервоним датчиком.

У механічних моделях кнопка виконується у різних кольорах: під дерево, камінь, хром, сатин, золото, бронзу, нержавіючу сталь. Дуже важливо правильно підібрати інсталяційну систему Devit за вартістю, габаритними та функціональними параметрами. Для цього рекомендуємо використовувати зручні фільтри у сайт-барі праворуч на сторінці. А якщо у вас залишилися питання та потрібна допомога спеціаліста, без зволікань телефонуйте нам по вказаному телефону та отримайте безкоштовну консультацію менеджера.

 

Купити інсталяційну систему Devit у Львові

 

Наш інтернет-магазин є офіційним дилером чеського бренду в Україні. Забезпечуємо пряме постачання сантехнічної продукції з Європи. Реалізуємо вироби оптом та в роздріб, для приватних та корпоративних клієнтів. На всі товари розповсюджується офіційна гарантія від виробника. Щоб купити інсталяційну систему Devit за привабливою ціною, обирайте відповідну модель в даному розділі каталогу та оформлюйте онлайн-замовлення з доставкою до Києва, Харкова, Одеси, Львова та інших міст України!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Призначення інсталяції

Для підвісного унітазу
Для підлогового унітазу
Для підвісного біде
Для підвісної раковини
Для пісуару

Комплектація

Інсталяційна рама
Бачок прихованого монтажу
Панель змиву (кнопка)
Інфрачервоний датчик
Шумоізоляційна прокладка
Кріплення до стіни

Тип панелі зливу

Кнопковий (механічний)
Сенсорний

Матеріал кнопки

Пластик
Метал
Скло
Кераміка
Дерево
Камінь

Колір кнопки

Хром
Сатин (хром матовий)
Білий
Золото
Бронза
Чорний
Кольорова
Дерево
Нержавіюча сталь

Враховувати заказний товар