Інсталяційні системи Franke

Санітарні системи Franke Washroom Systems отримали визнання у всьому світі, як еталон надійності і якості, при цьому в своєму виробництві компанія застосовує найсучасніші технології, які відповідають найвищим стандартам якості і задовольняють потребам найвимогливіших клієнтів.

Franke WS пропонує унікальний продуктовий ряд: 13 товарних груп для обладнання громадських санвузлів, а також готові рішення в гaлузі санітарії.

Гордістю компанії Franke Washroom Systems є дизайнерські вироби серій X inox і Stratos. Вони мають специфічну поверхню з нержавіючої сталі InoxPlus. Завдяки найсучаснішим нанотехнологій, застосовуваним при розробці цього сплаву, таке покриття завжди залишається чистим, на ньому не залишаються плями і сліди від дотику рук. Крім цього, в своїх виробах компанія використовує сенсорні датчики і новітні водосберегающие технології запірної арматури. Лаконічний і елегантний дизайн лінійки аксесуарів X inox створили Аннетт Шталь і Гвідо Бергер.

Раковини, аксесуари, пісуари та інші продукти серії Xinox відносяться до найвищого цінового сегменту, моделі середньої цінової категорії представлені в лінійці Stratos (в них оброблена тільки фронтальна частина), а Rodan і Chronos є бюджетними серіями.


Ознайомитися з найновішими каталогами фабрики Franke можна в компанії СантехІмпорт.