GEBERIT - це найвідоміший швейцарський виробник сантехніки. Якщо Ви вирішили обладнати ванну або туалет підвісними санфаянсом або унітазами з прихованим бачком, то вибір, безумовно, повинен лягти на GEBERIT.
 
Інсталяція Geberit - це еталон якості і довговічності. Вона дозволяє заощадити таке важливе для наших маленьких ванн місце.
 
Вбудований застенний модуль Geberit дає можливість кріпити її як до капітальних, так і до гипсокартоновиє стін. Гарантія на навантаження для таких конструкцій становить близько 400 кг. Так що не потрібно переживати з приводу зайвих кілограмів і як це відобразиться на Вашій сантехніці. Ще одна важлива перевага інсталяцій це підвищена гігієнічність туалету і ванної кімнати за допомогою цієї сантехніки. Адже значно простіше помити підлогу під туалетом або біде, ніж намагатися ганчіркою дістати важку ділянку між стіною і унітазом.
 
Багато хто боїться використовувати в своєму дизайні такі стильні та елегантні підвісні туалети або біде через недовговічності такої сантехніки. З GEBERIT ця проблема перестане Вас хвилювати, адже якість продукції перевірена не лише часом, а й вимогливими споживачами, які все частіше віддають перевагу саме цьому виробникові.