Інсталяційні системи KollerPool

Інсталяції KollerPool - це нове слово на ринку сантехнічної продукції. Інсталяції KollerPool - це вироби в класичному виконанні. Вхідні в комплект кріплення проходять спеуціальние випробування на міцність. Рами для унітазів здатні витримувати навантаження до 400 кг. Бачки, що змивають в комплекті інсталяцій KollerPool проходять перевірку на герметичність. Гарантія поставки запасних частин протягом 15 років забезпечує довгу службу вироби. Також продумана функція подвійного змиву, що дозволяє економити воду приблизно на 50%.
Також в наявності різноманітні клавіші змиву для інсталяцій KollerPool. Дизайнерські рішення і якість виробів забезпечать вас стильною вбиральні на досить тривалий термін.
Купити інсталяцію KollerPool Ви можете в нашому інтернет-магазині СантехІмпорт. Доставка здійснюється по всій території України на вигідних для Вас умовах.
Компанія СантехІмпорт є авторизованої точкою продажу продукції Koller Pool на території України. Це говорить про те, що вся продукція, яка реалізується під торговою маркою KollerPool є оригінальною і підлягає гарантійному обслуговуванню.