KOLO - компанія, що входить в європейську сім'ю "Санітек", вже більше 10-ти років займає лідируючі позиції на ринку сантехніки і у виробництві сантехніки для обладнання ванних кімнат. Свої позиції компанія зміцнює постійно розвиваючись, а також розширюючи спектр вироблених товарів. KOLO - це продукція з гарантією якості товарів, сервісу і помірної ціни. Цікавий дизайн, сучасна технологія і комплексна пропозиція є саме тією причиною, що продукцію під торговою маркою KOLO вибирають з кожним роком все більша кількість клієнтів. Продукція цінується забудовниками інвесторами, виконробами і професіоналами. Під маркою КОЛО продається сан кераміка, меблі для ванної кімнати, акрилові ванни, ванни з гідромасажем, душові піддони, душові кабіни, шторки на ванну, аксесуари для інвалідів. Компанія KOLO випускає комплексні рішення під серіями: Preciosa, Quattro, Ovum, Varius, Style, Ego, Twins, Nova, Nova Top, Pico, Nova Top Junior, Nova Top Без Перешкод, Prima, Rekord, Solo, Domino, Domino XL, Idol , Runa, Freja.

Компанія з 2004 року побудувала новий завод під Києвом в Димері, який виробляє акрилові і гідромасажні ванни. Завдяки тому що ванни тепер виробляються в нашій країні, але з дотриманням усіх стандартів компанії, наш споживач отримує якісний Європейський продукт за порівняно доступною ціною. Компанія представляє повну гарантію на цю продукцію 7 років, не тільки на зміну кольору, але і тріск акрилу, відшарування скловолокна і інші можливі дефекти. Інші виробники надають гарантію тільки на зміну кольору акрилу, що насправді не можливо, так як справжній чистий Європейський акрил ніколи не змінює свій колір.

З 2011-го року компанія KOLO розширила свою присутність на нашому ринку сантехніки. Тепер в Україні виробляється і недорога, але якісна кераміка під торговою маркою KOLO. На такі серії кераміки як Solo, Idol, Runa, Freja тепер знижена ціна. Гарантія на кераміку - 6 років. Гарантія на меблі - 2 роки. Пропоновані компанією вироби, без винятку, відповідають якісним стандартам, прийнятим в
Європі, голландській нормі (KIWA) і німецької (DIN), мають сертифікати безпеки. Компанія має сертифікат якості продукції ISO 9002 а також гарантує доступність запчастин протягом 10 років після закінчення виробництва виробів.