Компанія Q-TAP Sanitary Ware CO LTD заснована в 1983 році в КНР. "Працьовитість. Репутація. Чесність. Інновації." - ось девіз, обраними ними про підставі. Політика компанії спрямована на популяризацію бренду за межами країни і підвищення якості на виробництві, так само постійно проводиться робота над покращенням сервісу.

Компанія KK-POL була заснована в 1994 році в Польщі. За ці роки вона зміцнила свої позиції на польському ринку як виробник сантехнічного обладнання та аксесуарів. Сьогодні, як безперечний лідер у виробництві наповнюють і зливних клапанів, компанія все більшу увагу приділяє розвитку виробництва прихованих рам.

Зміцнення міжнародний зв'язків і розширення ринків збуту створило колаборації брендів Q-Tap і KK-Pol. Інсталяції для унітазів Q-tap KK-Pol задовольняє потреби клієнтів у всьому світі і отримує високу оцінку і довіру від зарубіжних клієнтів. Своїм успіхом вони зобов'язані надійності, функціональності і доступною ціною. Завдяки цьому Ви можете легко вибрати рішення, що відповідає Вашим очікуванням. Варто відзначити, що рами KK-POL цілком виробляються в Польщі. Крім того, компанія пропонує широкий асортимент змивних клавіші для рам для прихованого монтажу в туалеті виробництва KK-POL.