Компанія Ravak (Чехія) була заснована в 1991 році. Спочатку продукція компанії включала в себе душові куточки і піддони, вироблені за ліцензією французького виробника.
 
У 1997 фірма Ravak запускає виробництво елітних душових кабін зі спеціальним покриттям AntiCalc, що створює на склі водовідштовхувальний шар. З 1998 року асортимент продукції компанії розширився за рахунок виробництва акрилових ванн.
 
З 2000 року починається соструднічество з фірмою Design Stor (Австрія), відомої своїми успіхами в сфері дизайну товарів широкого споживання. З 2004 року компанія Ravak розпочинає співпрацю з відомим чеським дизайнером Криштофом Носаль, результатом роботи з яким стали серії Evolution, Praktik і BeHappy. Це послужило початком запуском у виробництво фаянсові вироби - унітази, біде і пісуари.
 
У 1996 році почався експорт продукції в країни Європи. Поступово ареал діяльності компанії Ravak розширювався, і сьогодні її продукція поставляється в більш ніж 50 країн по всьому світу. За цей час асортимент продукції Ravak поповнився меблями для ванних кімнат, змішувачами, раковинами, унітазами, біде і душовими каналами, виготовленими по традиційно високим для компанії Ravak стандартам якості.
 
Фаянсова продукція компанії Ravak (унітази, біде) це гарантія високоякіс якості, дизайну і довголітньої продуктивності. Компанія Ravak дає на свою продукцію гарантію в 10 років, що досить рідко зустрічається серед виробників. Останнім часом, коли установка дозволяє використовувати підвісні унітази і біде, компанія Ravak, використовуючи новітні технології та розробки пропонує своєму споживачеві інсталяційні системи і панелі управління фаянсових виробів.
 
Купити інсталяції та панелі управління компанії Ravak можна в нашому інтернет-магазині "СантехІмпорт".
Купити аксесуари для ванної кімнати Ravak за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині "СантехІмпорт".
Доставка здійснюється по всіх регіонах території України (Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Миколаїв, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Херсон) та в країни ближнього зарубіжжя.
 
Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Ravak. Це означає, що вся продукція цього виробника (ванни, душові кабіни та піддони до них, унітази, раковини, гідромасажні панелі, змішувачі, сифони, аксесуари, меблі та інсталяції), що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії , що надаються фірмою Ravak.

 


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Призначення інсталяції

Для підвісного унітазу
Для підлогового унітазу
Для підвісного біде
Для підвісної раковини
Для пісуару

Комплектація

Інсталяційна рама
Бачок прихованого монтажу
Панель змиву (кнопка)
Інфрачервоний датчик
Шумоізоляційна прокладка
Кріплення до стіни

Тип панелі зливу

Кнопковий (механічний)
Сенсорний

Матеріал кнопки

Пластик
Метал
Скло
Кераміка
Дерево
Камінь

Колір кнопки

Хром
Сатин (хром матовий)
Білий
Золото
Бронза
Чорний
Кольорова
Дерево
Нержавіюча сталь

Враховувати заказний товар