Німецька компанія ТЕСЕ, заснована в 1976 році, займається виробництвом обладнання для систем опалення та водопостачання. Підприємство володіє власним конструкторським бюро, лабораторіями та відділом контролю якості продукції. Все це дозволяє постійно вдосконалювати технологічний процес виробництва.
 
Довгі роки продукція фірми ТЕСЕ займає одне з перших місць серед виробників сантехнічного обладнання. На особливу увагу заслуговують застінні модулі ТЕСЕ, використовувані для установки підвісної сантехніки (раковин, унітазів, біде). Завдяки найсучаснішим світовим технологіям та використанню високоякісного сталевого профілю, інсталяції ТЕСЕ відрізняються надійністю і простотою в обслуговуванні, що особливо важливо, коли обладнання знаходиться у важкодоступному місці.
 
Крім того, компанія ТЕСЕ звертає велику увагу на естетичну складову обладнання, яке приховано від очей користувачів: механічних та електронних панелей змиву, дренажних каналів, трапів. Всі вони мають вишуканий дизайн, при цьому виконують свої функції найкращим чином і вироблені для багаторічної роботи без ремонту і заміни.
 
 
Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми TECE. Це означає, що вся продукція цього виробника (інсталяційні системи і душові трапи), що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії, надані фірмою TECE.