Інсталяційні системи Villeroy & Boch

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Компанія Villeroy & Boch (Виллерой & Бох) - це світовий лідер у виробництві високоякісних товарів для будинку: меблів для ванних, санфаяна, кераміки. Ця компанія виробляє керамічні вироби з 1748 року. Продукція марки Villeroy & Boch відповідає самим строгим світовим стандартам і відрізняється високою якістю.

Незважаючи на те, що компанія існує дуже давно, санітарна кераміка Villeroy & Boch задовольняє найсучаснішим вимогам і по праву вважається продукцією еліт класу. Накопичуючи багаторічний досвід, Villeroy & Boch постійно вдосконалює технології виробництва. Приділяючи максимум уваги комфорту своїх клієнтів, Villeroy & Boch постійно розробляє нові технології, в тому числі для меблів і сантехніки, все більшою мірою удосконалюючи свою продукцію.

Новим напрямком для компанії є виробництво інсталяцій Villero & Boch для підвісних унітазів. Констркуціі дозволяє без особливих зусиль встановити їх у Вашій ванній кімнаті, а якісні комплектуючі гарантують довгі роки безпроблемної роботи. Крім того, до інсталяцій пропонуються змивні клавіші, що відповідають вимогам мінімалістичного і, разом з тим, витонченого дизайну європейських ванних кімнат.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Призначення інсталяції

Для підвісного унітазу
Для підлогового унітазу
Для підвісного біде
Для підвісної раковини
Для пісуару

Комплектація

Інсталяційна рама
Бачок прихованого монтажу
Панель змиву (кнопка)
Інфрачервоний датчик
Шумоізоляційна прокладка
Кріплення до стіни

Тип панелі зливу

Кнопковий (механічний)
Сенсорний

Матеріал кнопки

Пластик
Метал
Скло
Кераміка
Дерево
Камінь

Колір кнопки

Хром
Сатин (хром матовий)
Білий
Золото
Бронза
Чорний
Кольорова
Дерево
Нержавіюча сталь

Враховувати заказний товар