Подрібнювачі харчових відходів

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Подрібнювач харчових відходів: навіщо потрібен діспоузер на звичайній кухні?


Приготування їжі - це щоденна рутина, після якої залишається маса органічних відходів: картопляні очистки, риб'ячі кісточки, шкірка фруктів або овочів. Не дивлячись на те, більшість такого сміття викидається у смітник, частина все одно може потрапити в зливний отвір кухонного миття. Це призводить, як і до локального засмічення труб в рамках квартири, так і до забитого каналізаційних труб. В обох випадках необхідно вживати заходів до їх очищення, аж до повної заміни комунікацій.


Але тільки якісні подрібнювачі кухонні гарантують повне видалення відходів. В іншому випадку утворюється засмічення, який ускладнює злив води і є причиною неприємного запаху в приміщенні. Компактні діспоузери - побутові подрібнювачі відходів, за лічені миті перемелюють масу при проходженні через стік і спускають її по каналізації.


Побутовий подрібнювач: коротка метрика


Залежно від ваших потреб каталог «СантехІмпорт» запропонує кілька цікавих варіантів. Сучасні ергономічні подрібнювачі харчових відходів можуть працювати від електрики або енергії води. Кожен механізм по-своєму захищає власника від отримання травми і справляється з поставленим завданням. На наших віртуальних прилавках представлені два базових рішення:


  • механічні;
  • електричні.

У чому ключова різниця? Стандартний механічний подрібнювач харчових відходів для раковини працює від води. Потік під напором запускає обертання лез, гідравлічний механізм активно перемелює відходи на манер блендера. Дрібні фракції, які спокійно пройдуть через трубу, ніде не застрягнуть і не перекриють ток - утилізація харчових залишків проходить плавно. Ножі знаходяться далеко від зливу, тому стандарти безпеки - на вищому рівні.


Такий «автоматичний» (водний) подрібнювач харчових відходів купити можна в велику родину. Він працює безперервно, утилізуючи відходи в режимі реального часу.


Електричні моделі побутового подрібнювача - зовсім інше рішення. На сучасний подрібнювач харчових відходів ціна трохи вища через більш складної конструкції. Йому потрібен доступ до мережі, крім того, активація здійснюється кнопкою, спеціально виведеної на раковину або стіну.


Побутовий прилад включають періодично, для усунення серйозних засмічень, а сміття дроблять мініатюрні молоточки. Якщо в будинку живуть діти, купити подрібнювач для раковини з поліпшеною системою безпеки - необхідність. Він не має ніяких лез, тому навіть в процесі вивчення цікавими малюками зливного отвору ризик отримання травми - мінімальний.


На які характеристики спиратися при виборі?


Варіанти виконання діспоузеров відрізняються і по потужності. Так, краще вибрати і купити подрібнювач харчових відходів електричний з потужністю від 550 Вт, при яких він легко усуне більшу частину засмічень. Окремі моделі потужністю в 1350 Вт підійдуть для професійної кухні, проте перестають бути ощадливими. Інші важливі показники:


  • число обертів - конструкція і натиск води в механічних агрегатах рідко можуть зрівнятися з 1400 оборотів електронного рішення;
  • обсяг камери дроблення - подрібнювач відходів для мийки кріплять під раковиною, і чим більше сміття в нього вміщається, тим швидше йде процес очищення;
  • нержавіюча сталь - основний матеріал, але його можуть посилити антикорозійним покриттям для більшої стійкості.

Спирайтеся на ціну і поєднання властивостей, оптимальних для конкретної кухні. Якщо ємність велика, дробильна камера під мийкою спокійно перемелює відходи в режимі реального часу. Можна вибрати подрібнювач харчових відходів з оригінальними опціями. Одні з найбільш цікавих:


  • шумоізоляція для електричних версій;
  • захист від перевантаження і автоматичне відключення;
  • реверсне обертання для збільшення ефективності;
  • вибір з кількох швидкостей;
  • посилений зливний фланець.

Комбінуйте на свій розсуд! Завдяки великому вибору моделей на подрібнювач відходів для кухні ціна залишається доступною. Кожен в Україні зможе поставити ефективний діспоузер і не мучитися через неприємного запаху або регулярних засмічень.


«СантехІмпорт» надасть гарантійні зобов'язання?


Замовлення через інтернет - хороший спосіб заощадити не тільки час, а й душевний спокій. Ви можете вибрати і купити подрібнювач відходів для кухні разом з раковиною в обідню перерву, попередньо вивчити сотні моделей від кращих європейських брендів. Детальний опис і наочні картинки допоможуть скласти загальне уявлення, а оператор «СантехІмпорт» проконсультує щодо нюансів, в подробицях розповість про обраний вами утилізатор. У комплекті йдуть і зобов'язання виробника.


Великі фірми ретельно вивчають продукцію в пошуках шлюбу, реагують на всі звернення клієнтів. Ми безпосередньо контактуємо з постачальником в обхід посередників, тому придбати якісний подрібнювач відходів в раковину ви можете мало не з конвеєра і за відповідною вашим можливостям ціною. Щоб жити в ногу з часом, не думати про бруд і рідше викликати сантехніка, достатньо оформити замовлення на подрібнювач їжі!Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Країна

Іспанія
Італія
Китай
Німеччина
Польща
США
Туреччина
Україна
Чехія
Швейцарія
Шотландія

Виробник

Blanco
Bort
Fabiano
Foster
Franke
FWD
Granado
In Sink Erator
Kraus
Lidz
McAlpine
Plados
Teka
Zorg

Комплектація і функції

Пневмовиключатель
Функція автореверсу
Фільтруюча сітка
Автоматична система захисту від перевантажень

Спосіб завантаження

Безперервний

Шумопониження

Без шумопониження
-20%
-40%
-60%

Гарантія

1 рік
2 роки
3 роки
4 роки
5 років
6 років
8 років

Враховувати заказний товар