Подрібнювачі харчових відходів Fabiano

Подрібнювач для їжі Fabiano - корисний помічник на кожній кухні. Він спрощує процес прибирання після кожного прийому їжі, та ще й сприяє поліпшенню екології. Виріб являє собою спеціальний контейнер, який дробить на найдрібніші частинки будь-які залишки їжі, аж до твердих кісток від м'яса. Пристосування кріпиться під раковиною замість сифона. Все сміття, який потрапляє в його горловину з мийки, моментально подрібнюється і направляється в каналізаційний стік.

У розвинених країнах давно практикується поділ відходів. Пластик, скло і інша синтетика відправляється в сміттєві баки. А ось залишки їжі перетворюються в своєрідні добрива. Ось чому подрібнювачі користуються великою популярністю в європейських країнах, США, Канаді та інших високорозвинених державах. Подрібнювачі для продуктів Fabiano в Україні теж набирають популярність. Їх застосування полегшує життя кожної господині, адже прибирати стіл і мити посуд після сніданку, обіду, вечері стає набагато простіше і зручніше. До того ж, запобігають засмічення зливного шланга під раковиною.

Подрібнювачі Fabiano в Одесі

У нашому інтернет-магазині до вашої уваги представлені подрібнювачі з:

  • Безперервним завантаженням.
  • Фільтрує сіткою.
  • Функцією автореверса.
  • Пневмовиключателя.
  • Автоматичною системою захисту від перевантажень.
  • Функцією шумопонижения до -60%.

В асортименті представлені пристрої різних розмірів. Це дозволяє вам підібрати оптимальну модель, в залежності від діаметра зливного отвору в раковині. Оскільки пристосування працює від електрики, поруч з мийкою повинна бути розетка. Щоб почати подрібнення харчових відходів, досить включити холодну воду і висипати вміст тарілок в раковину. Вода забезпечить надходження сміття в камеру подрібнювача. При необхідності, залишки їжі слід направляти в слив рукою.

Подрібнювачі Fabiano в Києві - СантехІмпорт

Наш інтернет-магазин - авторизована точка продажу продукції італійського бренду в Україні. Це підтверджується офіційним сертифікатом. Ми завозимо кухонне обладнання безпосередньо зі складу виробника в Італії або його регіональних виробничих підрозділів. Кожен пристрій поставляється у фірмовій упаковці, з повним комплектом технічною документацією і гарантійним талоном.

Щоб купити для їжі подрібнювач Fabiano, вибирайте підходящу модель на даній сторінці онлайн-каталогу та оформляйте замовлення з доставкою в Київ, Чернігів, Житомир, Львів, Рівне, Тернопіль, Вінницю, Одесу, Миколаїв, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Полтаву і інші міста України!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Комплектація і функції

Пневмовиключатель
Функція автореверсу
Фільтруюча сітка
Автоматична система захисту від перевантажень

Спосіб завантаження

Безперервний

Шумопониження

Без шумопониження
-20%
-40%
-60%

Гарантія

1 рік
2 роки
3 роки
4 роки
5 років
6 років
8 років

Враховувати заказний товар