Подрібнювачі харчових відходів Franke

Подрібнювачі для продуктів Franke в Україні стрімко набирають популярність. Якщо в Німеччині, Швейцарії, Голландії, Франції, США, Канаді та інших державах поділ побутового сміття вже давно є нормою, то в нашій країні ця практика тільки приживається. Люди потроху звикають до того, щоб скляні, пластикові, металеві та прочитайте відходи складати в окремі контейнери. А залишки їжі і зовсім не викидаються в сміттєві баки - вони дробляться на дрібні частинки і відправляються в каналізаційний стік.

Подрібнювач істотно спрощує життя будь-якої господині. Більше не потрібно соскребать з тарілок залишилася їжу, стежити за тим, щоб не засмічувати стічну трубу. Таке пристосування здатне перемолоти в кашу будь-яку їжу: будь то овочі, фрукти, пельмені або навіть кістки. Це дуже зручно і актуально з двох причин. По-перше, спрощується прибирання на кухні та миття посуду. По-друге, їжа, яка могла бути просто викинута, стає свого роду добривами.

Подрібнювачі Franke в Києві

В даному розділі нашого онлайн-каталогу ви знайдете пристрої для подрібнення харчових відходів:

  • З фільтрує сіткою.
  • З безперервним завантаженням.
  • З автоматичним захистом від перевантаження.
  • З функцією автореверса.
  • З шумозаглушенням -20, -40, -60%.
  • З пневмовиключателя.

Пристосування являє собою невелике виріб, який функціонально має подібності з кухонним комбайном. Однак всередині нього немає лез або гострих предметів, тому воно є абсолютно безпечним. Подрібнювач для їжі Franke монтується безпосередньо під раковиною. Він займає місце сифона і його горловина фіксується в зливному отворі мийки.

Під час миття посуду ви просто змиваєте залишки їжі в слив - і пристрій їх перемелює. Оскільки навіть самі тверді частинки перетворюються в пюре, засмічення зливного шланга виключені. Вироби бувають різних розмірів. Щоб підібрати підходящу модель, заміряйте діаметр отвору в вашій мийці. Подрібнювачі працюють від електромережі. Тому передбачте вільну розетку поруч з раковиною.

Подрібнювачі Franke в Одесі - СантехІмпорт

Ми є авторизованої точкою продажу товарів швейцарського бренду в Україні. Це підтверджується офіційним сертифікатом. Пропонуємо оригінальну продукцію Франке з гарантією від виробника. Щоб купити для їжі подрібнювач Franke, виберіть відповідну модель і оформляйте онлайн-замовлення в СантехІмпорт вже сьогодні. А якщо вам потрібна допомога фахівця, без зволікань телефонуйте нам по одному з вказаних телефонів!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Комплектація і функції

Пневмовиключатель
Функція автореверсу
Фільтруюча сітка
Автоматична система захисту від перевантажень

Спосіб завантаження

Безперервний

Шумопониження

Без шумопониження
-20%
-40%
-60%

Гарантія

1 рік
2 роки
3 роки
4 роки
5 років
6 років
8 років

Враховувати заказний товар