Подрібнювачі харчових відходів In Sink Erator

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Подрібнювачі для харчових відходів In Sink Erator

 

Подрібнювач для їжі In Sink Erator - кухонне пристосування, користь якого важко переоцінити. Пристрій являє собою діспоузер, який призначений для перемелювання харчових залишків. У плані функціональності він має подібності з кухонним комбайном. Однак в його корпусі немає гострих лез - дроблення продуктів здійснюється за рахунок дії відцентрової сили. Момент, що обертає досить великий, тому пристосування здатне подрібнити в пюре як макарони або фрукти, так і яєчну шкаралупу або кістки від м'яса.

 

Конструктивно виріб являє собою корпус округлої форми. Вгорі нього є горловина, призначена для надходження відходів, а внизу - відвідний канал для з'єднання із зливним шлангом. Пристрій монтується під раковиною. Воно замінює собою стандартний сифон і кріпиться під зливним отвором. Працює діспоузер від електромережі. Тому для його підключення необхідно передбачити вільну розетку. При цьому постійно вставляти і виймати вилку з неї не потрібно - включення / вимикання механізму здійснюється за допомогою пневмокнопки.

 

Подрібнювачі для продуктів In Sink Erator в Україні

 

В даному розділі нашого інтернет-магазину вашій увазі представлені діспоузери з:

 

  • Пневмовиключателя.
  • Автоматичною системою захисту від перевантажень.
  • Автореверсівной функцією.
  • Фільтрує сіткою.
  • Шумопониженням від 0 до -60%.
  • Безперервним завантаженням.

 

Купити для їжі подрібнювач In Sink Erator - значить, придбати одне з кращих пристроїв своїй категорії. Торгова марка належить однойменній британській компанії, що входить до складу найбільшого в світі концерну з виробництва побутових і промислових діспоузеров. Виробник невпинно проводить лабораторні експерименти в прагненні постійного вдосконалення виробів, що випускаються. Англійська якість відомо далеко за межами Європи. Ось чому популярність виробів даного бренду щорічно зростає.

 

Подрібнювачі In Sink Erator в Києві - СантехІмпорт

 

У нашому інтернет-магазині представлена оригінальна продукція Ін Сінк Ератор, завезененная безпосередньо зі складів виробника в Великобританії. Кожен діспоузер поставляється у фірмовій упаковці, укомплектований технічною документацією і офіційною гарантією. Якщо ви хочете купити подрібнювач In Sink Erator в Одесі або замовити його доставку в будь-який інший місто України, вибирайте підходящу модель і оформляйте онлайн-заявку на сайті прямо зараз!

Відео інструкцію по установці подрібнювача харчових відходів In Sink Erator Ви можете подивитися по цьому посиланню

 

 


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Комплектація і функції

Пневмовиключатель
Функція автореверсу
Фільтруюча сітка
Автоматична система захисту від перевантажень

Спосіб завантаження

Безперервний

Шумопониження

Без шумопониження
-20%
-40%
-60%

Гарантія

1 рік
2 роки
3 роки
4 роки
5 років
6 років
8 років

Враховувати заказний товар