Подрібнювачі харчових відходів Teka

Купити для їжі подрібнювач Teka - значить, доповнити свою кухню корисним пристосуванням, яке істотно спростить життя кожної господині. Йдеться про діспоузер, призначеному для подрібнення залишків їжі. Тепер більше не виникає проблем з очищенням тарілок перед їх миттям і засміченням стічної труби - пристрій перемелює будь-які харчові відходи на найдрібніші частинки. Подібно кухонного комбайну воно перетворює в рідку кашу як залишки овочів або макаронних виробів, так і яєчну шкаралупу або кістки.

Подрібнювачі для їжі Teka виготовляються компанією, яка була заснована як сімейне виробниче підприємство в Німеччині в 1924-му році. Під цією торговою маркою випускається широкий асортимент побутової техніки. І пристосування для подрібнення їжі відносяться до числа найбільш популярних. Вони користуються підвищеним попитом у європейських країнах, США, Канаді, Австралії та інших державах. Також вироби набирають популярність в Україні. Оскільки мова йде про німецьку якість, техніка Тека характеризується не найнижчою вартістю. Однак її функціонал і надійність не мають собі рівних!

Подрібнювачі Teka в Києві

У нашому інтернет-магазині до вашої уваги представлені пристрої для подрібнення харчових відходів з:

  • Безперервним завантаженням.
  • Системою захисту від перевантажень.
  • Функцією автореверса.
  • Фільтрує сіткою.
  • Функцією шумопонижения до -60%.
  • Пневматичним вимикачем.

Діспоузер монтується під кухонною мийкою. Він встановлюється горловиною вгору, безпосередньо під зливним отвором. Працює механізм від електрики. Тому для його підключення необхідно передбачити наявність вільної розетки біля раковини. Для включення і виключення подрібнювача призначена пневмокнопка, тобто вставляти і виймати вилку з розетки кожен раз не доведеться.

У барабані вироби немає гострих ножів. Тому техніка є абсолютно безпечною. Дроблення харчових залишків здійснюється за рахунок дії відцентрової сили - вони вдаряються на великій швидкості з внутрішні стінки корпусу, мають нерівну поверхню. Завдяки такому пристосуванню одночасно спрощується миття посуду, запобігає засмічення зливного шланга, і їстівні відходи перетворюються в добрива для еко-системи.

Подрібнювачі Teka в Одесі - СантехІмпорт

У нашому інтернет-магазині представлена оригінальна продукція німецького бренду, адже ми є авторизованої точкою її продажів в Україні, що підтверджується офіційним сертифікатом. На всі вироби поширюється багаторічна гарантія від виробника. Щоб купити подрібнювач для продуктів Teka в Україні, вибирайте підходящу модель і оформляйте онлайн-замовлення з доставкою в «СантехІмпорт» вже сьогодні!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Комплектація і функції

Пневмовиключатель
Функція автореверсу
Фільтруюча сітка
Автоматична система захисту від перевантажень

Спосіб завантаження

Безперервний

Шумопониження

Без шумопониження
-20%
-40%
-60%

Гарантія

1 рік
2 роки
3 роки
4 роки
5 років
6 років
8 років

Враховувати заказний товар