Каналізаційні насосні установки

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Каналізаційні насосні установки

Каналізаційна установка для приватного будинку, дачі, квартири, комерційного об'єкта - незамінне обладнання, якщо потрібно забезпечити ефективну відкачування води, а організація самопливного відводу неможлива або утруднена. Такий агрегат являє собою насос, який є проміжною ланкою між вашою сантехнікою і каналізацією. Він відкачує воду і примусово направляє до водостічної труби.

Каналізаційні установки в Харкові, Києві, Одесі та інших містах країни користуються високим попитом. Їх купують в разі перепланування житла, облаштування цокольних приміщень, при розташуванні об'єкта на недостатній висоті над рівнем міської каналізаційної мережі. В Україні найбільш популярно обладнання датського виробництва ТМ «Grundfos». Саме тому ми пропонуємо вашій увазі широкий вибір агрегатів даного бренду!

Каналізаційні установки в Одесі

В даному розділі нашого онлайн-каталогу ви можете вигідно замовити сантехнічні насосні станції:

  • Універсальні, для раковини, унітазу, ванни, душової кабіни.
  • З подрібнювачем і без нього.
  • З вугільними фільтрами і самоочищаються.
  • Різних розмірів і робочого об'єму.

Автоматичні каналізаційні насосні станції встановлюються безпосередньо поблизу сантехніки і забезпечують відкачку води «з усіх боків». В резервуарі агрегату є датчик, контролюючий рівень рідини. Коли він підвищується, реле запускає роботу насоса, а коли знижується - двигун зупиняється.

У більшості моделей на валу двигуна встановлюється подрібнювач. Він являє собою пропелер, який при швидкому обертанні подрібнює тверді залишки: туалетний папір, шматочки їжі і т.п. Це запобігає засмічення вихідного клапана, спрощуючи обслуговування станції.

Насосні установки для каналізації доповнюються вугільними фільтрами. Завдання останніх - запобігати поширенню запаху з стоку в приміщення (за принципом мембрани). Також в просунутих моделях передбачена система самоочищення резервуара або клапанів.

Каналізаційні установки в Києві - СантехІмпорт

У нашому інтернет-магазині представлена оригінальна продукція європейського виробництва. Ми завозимо сантехнічне обладнання безпосередньо зі складів заводу виробника в Данії. Всі каналізаційні станції для будинку поставляються в оригінальних упаковках і з повним комплектом технічної документації, а також з офіційною гарантією від виробника.

Щоб підібрати оптимальний агрегат, рекомендуємо вам скористатися допомогою досвідченого фахівця. Для цього достатньо зателефонувати нам по одному з вказаних телефонів і отримати безкоштовну консультацію. Замовляйте каналізаційні установки в «СантехІмпорт» з доставкою по Україні!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Країна

Данія
Китай
Польща

Виробник

Grundfos
Optima
Shimge
Volks Pumpe

Враховувати заказний товар