Каналізаційні насосні установки Optima

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Каналізаційні насосні установки Optima – функціональне обладнання для облаштування водопостачальних, дренажних, утилізаційних систем. Вироби, що випускаються під цією торговою маркою, здобули широку популярність у десятках країн по всьому світу. Зареєстрований бренд однойменною компанією у Польщі. Фабрика спеціалізується на випуску насосних установок та комплектуючих до них.

У розпорядженні підприємства є конструкторський підрозділ. Саме тут проводять дослідження, тестуються нові моделі обладнання. Вироби виготовляються у цехах. І тому їхнє виробництво контролюється на всіх етапах. Пристрої, що сходять з конвеєрів, вибірково тестуються ВТК. Ось чому продукція ТМ «Optima» користується репутацією надійності, практичності та довговічності.

Заводи заводу працюють у Європейському союзі. Тому вся продукція організації відповідає вимогам еко-безпеки ЄС. Обладнання реалізується на внутрішньому ринку та експортується до десятків держав. І тому вона відповідає міжнародним стандартам ISO. Кожен товар поставляється у фірмовому впакуванні. Він доповнюється комплектом технічної документації та офіційним гарантійним талоном від виробника.

Каналізаційні насосні установки та інше обладнання Optima в Україні

У каталозі виробника представлені:

 • Дренажні, фекальні та дренажно-фекальні насоси.
 • Водопровідні системи.
 • Свердловинні, відцентрові, насоси підвищеного тиску.
 • Комплекти автоматики, сухого ходу, манометри.
 • Набори кронштейнів, гайок, гребінки, муфти.
 • Гідроакумулятори та ін.

Вироби представлені у різних типорозмірах. Щоб замовити каналізаційну насосну установку Optima, вам необхідно чітко розуміти її призначення та планове навантаження. Для вибору відповідного обладнання встановіть параметри у сайт-барі праворуч та відфільтруйте результати пошуку. Чи не можете остаточно визначитися чи виникають додаткові питання? Тоді без зволікань телефонуйте нам по телефону для отримання консультації!

Асортимент каналізаційних насосних установок Optima у Львові

На даній сторінці нашого інтернет-магазину ви можете обрати водоподаючі, дренажні, утилізаційні системи:

 • Різної потужності, ресурсомісткості.
 • Автоматичні та з користувальницьким управлінням.
 • З подрібнювачем та без нього.
 • З вугільними фільтрами і самоочисні.
 • Для ванни, душової кабіни, унітазу, раковини та універсальні.

Великий вибір моделей дозволяє вам легко знайти обладнання для конкретного об'єкта, будь то будинок, дача, санвузол громадського закладу, промисловий цех і т.д. На тлі гідної функціональності адекватна вартість каналізаційних насосних установок Optima – приємний бонус. На додаток до основного обладнання ви можете замовити комплектуючі: муфти, перехідники, мембрани, змінні фільтри, елементи кріплення та ін.

Купити каналізаційні насосні установки Optima у Києві

«СантехІмпорт» – офіційний дилер польського бренду в Україні. Забезпечуємо пряме постачання обладнання зі складів виробника. Ручаємось за їхню справжність, високу якість. Купити каналізаційну насосну установку Optima за привабливою ціною ви можете просто зараз. Для цього вибирайте відповідну модель в даному розділі каталогу та оформлюйте онлайн-замовлення з доставкою до Києва, Чернігова, Полтави, Харкова, Запоріжжя, Миколаїва, Одеси, Івано-Франківська, Львова та інших міст!


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Враховувати заказний товар