Керамограніт Alfa

Іспанська фабрика Alfa Ceramica була заснована на початку 80-х років минулого століття. Компанія змогла за такий короткий термін свого існування завоювати собі хорошу репутацію і перетворитися з маленької і скромною фабрики в найбільшу компанію.
У фабрики Alfa Ceramica є дочірнє підприємство Alfa Porcelanico які виробляють керамічну плитку і керамограніт високої якості. Плитку можна застосовувати для обробки підлоги, ванної кімнати, житлових приміщень, а також і громадських приміщень з високою прохідністю.
Плитка фабрики Alfa Ceramica відрізняється своєю унікальністю і неповторністю завдяки своїм дизайнерам з креативним підходом. За допомогою продукції Alfa Ceramica Ви зможете створити диво і це абсолютно не складно - потрібно тільки перетворити свій будинок в оазис мрії. І тут вже, як кажуть, вольному воля: кожна душа неповторна, кожна казка індивідуальна.
керамічний граніт це для тих, для кого стильність і елегантність сучасних архітектурних форм полягають перш за все в кольорі. Колір - це головний елемент оформлення актуальних інтер'єрів, що відкриває дизайнерам незліченні композиційні можливості.