Керамограніт Argenta


Керамограніт Argenta – це продукція всесвітньо відомої іспанської фабрики, яка створює довговічну, міцну продукцію із привабливим дизайном. Компанії вдалося завоювати довіру великої аудиторії споживачів завдяки тому, що всі облицювальні вироби повною мірою відповідають основним стандартам якості.

 

Керамограніт Argenta в Україні знайшов своє застосування в різних галузях, а тому таку продукцію активно використовують не тільки для оздоблення домашнього інтер'єру, але й для готелів, офісів, торгових залів та інше.

 

Купити керамограніт Argenta: характеристики продукції

 

Керамогранітна плитка від іспанського бренду є ідеальним співвідношенням міцності, екологічності, безпеки та вишуканого стилю. Вибираючи керамограніт Argenta в Одесі, кожен покупець має врахувати декілька важливих характеристик продукції:

 

  • Використання екологічно чистої сировини – глиняно-гранітна суміш вважається гіпоалергенним складом, який не становить небезпеки для здоров'я людини та навколишнього середовища в цілому.
  • Морозостійкість. Завдяки цьому керамогранітну плитку можна укладати на відкритих терасах, балконах.
  • Низька пористість матеріалу гарантує чудову адгезію. В результаті виключено ризик виникнення та розмноження різноманітних мікроорганізмів.
  • Оптимальний формат плиток (20х60 см, 25х95 см, 30х30 см) для обробки різних приміщень – невеликих чи величезних просторих приміщень.

 

Керамограніт Argenta в Україні представлений у продажу у нашому інтернет-магазині СантехІмпорт за доступними цінами з доставкою. У каталозі було зібрано найпопулярніші колекції від іспанського бренду.

 

Керамограніт Argenta у Києві

 

Колірна гама керамогранітної плитки досить різноманітна. Тут представлені пастельні, бежеві, графітові відтінки, які можуть стати чудовою базою для створення класичних інтер'єрів та оригінальних сучасних дизайнів.

 

Всі ціни на керамограніт Argenta представлені на сайті магазину СантехІмпорт. Наші менеджери проконсультують кожного клієнта та допоможуть обрати найбільш підходящі колекції для облицювання конкретного приміщення.

 

Придбати продукцію від іспанського бренду можна з доставкою по всій території України. Жителі та гості Одеси зожуть скористатися самовивозом, попередньо домовившись про день та час, коли можна забрати товар із магазину.