Компанія Atlas Concorde на сьогоднішній день є однією з найбільш значущих в світовій панорамі керамічного сектора. Місія компанії полягає в пропозиції вимогливим споживачам, архітекторам і дизайнерам широкий асортимент продукції для самих різних напрямків, гарантуючи при цьому бездоганне технічне якість і високу естетику. За майже 40-річну історію свого існування Atlas Concorde зробила своє ім'я синонімом етики та надійності, а вагомі позиції на ринку постійно підтверджуються високими показниками обсягу продажів і позитивними балансовими сальдо. Сьогодні компанія продовжує експортувати свою продукцію по всьому світу, нараховуючи понад 2700 клієнтів в більш ніж ста країнах.
В даний час Ceramiche Atlas Concorde вважається другим в Європі за значимістю виробником керамічної плитки. Протягом декількох десятиліть діяльності компанія брала участь у розвитку керамічного виробництва, розробляла нові технології, пропонувала неординарні естетичні рішення, що ставали своєрідним орієнтиром для всієї галузі.
У цьому розділі Ви можете оформити замовлення на покупку, де наші менеджери з радістю допоможуть Вам з вибором, а транспортна служба здійснює поставку товару шляхом в будь-яку точку України.
Офіційний сайт компанії - www.atlasconcorde.it