Керамограніт EcoCeramic


Керамограніт EcoCeramic – це довговічна, міцна та водночас стильна продукція від молодої іспанської фабрики. Компанія увірвалася на світовий ринок оздоблювальних матеріалів ще у 2008 році і в порівнянні зі «стажем» інших концернів вважається молодою.

 

Але невеликий «вік» не завадив виробнику заявити про свою продукцію усьому світу, завдяки величезному асортименту різноманітних колекцій. Демократичні ціни на керамограніт EcoCeramic зробили сучасні колекції доступними для широкого загалу споживачів.

 

Купити керамограніт EcoCeramic: особливості керамічного граніту

 

Керамограніт EcoCeramic в Україні відноситься до списку штучних матеріалів для обробки різних приміщень – починаючи з кухні, ванної кімнати та закінчуючи відкритими майданчиками (тераси, лоджії, веранди).


Виробник створює власну продукцію із застосуванням методу напівсухого пресування при використанні величезного тиску з прес-порошку. Після цього майбутня плитка піддається процедурі випалу під впливом високих температур – від +1200 до +1300 градусів.

 

Завдяки такій продуманій технології виробництва на виході виходять матеріали оздоблення з наступним списком особливостей:

 

  • Мінімальні показники водопоглинання зробили цей матеріал морозостійким.
  • Найвищі показники стійкості до негативного впливу хімічних речовин.
  • Удароміцні властивості.
  • Збереження яскравості та насиченості колірного відтінку навіть після тривалого часу експлуатації.
  • Стійкість до різких температурних коливань.

 

Крім того, керамограніт EcoCeramic у Києві характеризується наявністю протиковзких властивостей, що особливо важливо для безпечного пересування мокрим покриттям для підлоги.

 

Керамограніт EcoCeramic в Україні


Колекції керамогранітної плитки від молодого іспанського бренду представлені в каталозі нашого інтернет-магазину СантехІмпорт. Тепер придбати оригінальний іспанський керамограніт EcoCeramic в Одесі може кожен охочий, ознайомившись із демократичними цінами від виробника.

 

Вся продукція сертифікована, тому продається з гарантією від компанії EcoCeramic. Замовити запропоновані колекції плиток можна з доставкою по всій території України або скористатися самовивізом (для мешканців та гостей Одеси). Наші менеджери допоможуть кожному покупцеві швидко оформити замовлення на сайті та отримати товар у належному вигляді.