Керамограніт Exagres

Exagres

Це бренд, який найкраще розуміє вимоги сучасного архітектурного дизайну. Він пропонує рішення і реалізує поверхні, які гарантують високий рівень технічних і естетичних характеристик. У той же час поважає потреби сучасних екологічних вимог будівельного сектора.

Заснована в 1976 році іспанська компанія Exagres на даний момент має близько 80 000 м2 виробничих площ і входить в ТОП найвідоміших виробників клінкерної плитки.

Продукція Exagres і Gresan з його особливою системою виробництва, званої "екструзія", дозволяє створювати особливі формати, великі і маленькі планки і кольору, а також різні структури. Всі разом полегшує професійне розміщення матеріалу.

На початку 70-х років Exagres вийшла на ринок екструдованого клінкеру. У той час індустрія все ще була прив'язана до червоного корпусу з подвійним випалюванням. З моменту свого заснування компанія грає ключову роль лідера в дослідженнях сировини і виробничих процесів, надаючи великим професіоналам відмінні рішення в кераміці. Exagres розробляє спеціальні деталі, такі як сходинки, кути, кути, окантовки, краю басейнів.

Exagres - провідним виробник плитки для приватних і публічних баcсейнов в Європі.