Fondovalle - фабрика яка розташована в Італії і її заснували в кінці 50-х років минулого століття, як сімейне підприємство. Протягом всього часу існування фабрики Fondovalle - вона славиться своїми постійними нововведеннями в виготовленні плитки. Фабрика Fondovalle спочатку випускала керамічну плитку тільки на основі червоної глини, трохи пізніше в асортимент додалася плитка з білої (каолін) глини.
Раніше обробка мармуром або гранітом вважалося розкішшю, але поступово вони стали здавати свої позиції і більш популярним стала облицювання керамічною плиткою, причому по декоративності плитка ні в чому не поступається мармуру.
Дуже великий вибір колекцій керамограніта і керамічної плитки представлений компанією Fondovalle. Плитка відрізняється своєю витонченістю і елегантністю, яка ідеально підійде для обробки різних приміщень, як для ванної кімнати так і для будь-яких інших приміщень. Завдяки майстерно підібраною колірній палітрі будь-яка ванна кімната придбає розкішний і вишуканий вигляд.
Створюючи цікавий і стильний інтер'єр ви можете використовувати колекції компанії Fondovalle. Вперше була освоєна технологія цифрового друку на плитці і застосована в новій колекції ARABESQUE, також застосовують у виробництві сталеву пил, що надає матеріалу свою неповторну родзинку - так з'явилася колекція Opificio Italiano.
Уже не перший рік виробники кераміки змагаються між собою в найбільш точному відтворенні краси і фактури натуральної деревини. Колекція Ironwood, безумовно, стоїть у ряду кращих. Новинку італійської фабрики Fondovalle, Murano, можна з повним правом назвати перлиною серед колекцій керамічної плитки, що імітує плити муранського скла.
Кожна з колекції Fondovalle створена для того, щоб можна було ними захоплюватися. Це дійсно чудові рішення, які призначені для сучасних цінителів, які обирають для себе тільки найкраще.