Торгова марка Gres de Aragon є синонімом якості протягом більш ніж п'ятдесяти років. Gres de Aragon лідер з виробництва керамогранитной і клінкерної продукції, потужність якої 10000 м.кв. в день, і більше 500 найменувань, що робить Gres de Aragon одним з найбільших виробників в світі в цій сфері.
 
Gres de Aragon пропонує широкий вибір оздоблювальних матеріалів для підлоги і стін. Особливо цікавим є продукт, призначений для промислових зон з високою стійкістю до хімічних впливів, для зон з підвищеною вологістю, що потребують спеціальних характеристик.
 
На виробництві Gres de Aragon використовується найкраща сировина (різні види глини), яке піддається температурному впливу 24 години при температурі вище 1300 С, в результаті виходить продукт з високими технічними характеристиками. Високі технології впроваджені у виробництво Gres de Aragon роблять його одним з провідних виробником.
 
Інтернет - магазин «СантехІмпорт» працює тільки з перевіреними і зарекомендували себе на ринку фірмами, однією з яких є Gres de Aragon. Асортимент продукції Gres de Aragon запропонований в нашому інтернет - магазині доступний для замовлення з доставкою по всій території України.