Керамограніт Grespania

 

Керамограніт Grespania – це популярна плитка від іспанського бренду, який розпочав свою діяльність у 1976 році. Починаючи з перших днів своєї роботи, виробник наголошував на високу якість кінцевого продукту, враховуючи міцність, надійність і екологічність використовуваної сировини.

 

В результаті були використані гіпоалергенні матеріали, які допомогли компанії створити продукцію, яка не становить небезпеки для навколишнього середовища. Тому купити керамограніт Grespania можна для облицювання житлових приміщень у квартирах, будинках, а також для оздоблення громадських приміщень – торговельні зали, холи в готелях.

 

Керамограніт Grespania в Україні: великий асортимент продукції


Всі вироби з керамограніту виготовляються із високоякісної сировини: за основу виробник застосовує білу глину та технологію одинарного випалу. Керамограніт Grespania у Києві характеризується високими показниками міцності та має тривалий експлуатаційний термін.

 

Разом з цим виробник пропонує у продаж багатий асортимент:

 

  • За способом укладання всі вироби поділяються на дві великі категорії – настінні та підлогові.
  • Розміри дозволяють покупцям підібрати необхідний варіант для будь-якого приміщення: починаючи з плиток для підлоги розміром 15х60 см - 14,5х120 см і закінчуючи настінними моделями - 30х30 см - 25х75 см.
  • Поверхня може бути найрізноманітнішою – класичний глянець чи сучасне матове напилення.
  • Великий вибір реалістичних імітацій різних фактур - натуральний камінь, деревина.


Інтернет-магазин СантехІмпорт пропонує керамограніт Grespania в Одесі, який відрізняється кольоровою палітрою – яскраві, соковиті відтінки або спокійні та пастельні кольори.

 

Керамограніт Grespania в Україні

 

За допомогою представлених керамічних виробів екстра-класу навіть невеликі та непоказні приміщення перетворюються на мармурові палаци зі стильним інтер'єром. Демократичні ціни на керамограніт Grespania роблять цю продукцію доступною для великої кількості споживачів.

 

В інтернет-магазині СантехІмпорт запропоновано послугу оперативної доставки продукції до всіх населених пунктів України. Для цього покупець зможе самостійно вибрати транспортну компанію та найзручніші умови транспортування. Самостійно забрати товар можна в Одесі, попередньо домовившись із нашим менеджером.