Керамограніт HomeTile

керамограніт HomeTile

По суті, керамограніт - високотехнологічний універсальний морозостійкий продукт для обробки підлоги і стін, як усередині приміщень в будинку, так як облицювальний матеріал (цоколя, тераси, ганок, фасади). Завдяки своїм властивостям він надзвичайно популярний у всьому світі.

Універсальний керамограніт HomeTile

Ще кілька років тому широкоформатний керамограніт був доступний тільки в преміум-сегменті, але зараз випуск якісної плитки освоєний промисловими гігантами не тільки в одній Європі. Істотну конкуренцію китайському керамограниту представляє фабричний керамограніт виробництва Індії.

Широкоформатний керамограніт HomeTile

Салон-магазин СантехІмпорт Одеса пропонує вашій увазі широкий вибір керамограніта HomeTile (Індія). Висока якість і оригінальний дизайн керамограніта HomeTile отримали високу оцінку на вітчизняному ринку і дали поштовх до виходу даного бренду на європейські ринки збуту. керамограніт HomeTile - це універсальний керамограніт, вироблений в трьох найбільш затребуваних розмірах: 60х60, 60х120 і 80х80. Ви можете використовувати його для обробки житлових кімнат, кухонь, ванних, для балконів і терас, для фасаду.