Один зі світових лідерів з виробництва керамічної плитки і керамограніта Iris Ceramica пропонує керамічну плитку і керамограніт для будь-яких житлових і нежитлових приміщень, торгових точок, салонів, офісів і промислових приміщень.
Iris Ceramica налічує більше 50-ти колекцій, які вміщують понад 2500 найменування. З 1961 року плитка Iris Ceramica є еталоном якості і естетики. Плитка Iris Ceramica має передовий дизайн, над яким працюють кращі італійські дизайнери, виявляючи бажання і переваги споживачів.
Компанія Iris Ceramica постійно досліджує інновації та впроваджує їх у виробництво і дизайн своїх колекцій плитки, які відрізняються індивідуальністю і не повторністю.
Керамограніт Iris Ceramica представлений в різних колекціях з різним дизайнерським поглядом. Загляньте в світ колекцій від Iris Ceramica і дізнайтеся більше про підлоговому керамограните, як для внутрішніх, так і для зовнішніх поверхонь. Кожна з колекції фірми Iris Ceramica підкреслює індивідуальність і виразність. Серед асортименту Iris Ceramica запропоновані різні види поверхонь для будь-якого запиту. В основному Iris Ceramica пропонує підлоговий керамограніт, але його так само можна використовувати для обклеювання стін або фасадів.