Місія компанії Italon виробництво керамограніта найвищої якості. У виробництві використовуються досвід і технології італійської групи компаній Concorde, яка є світовим лідером в галузі кераміки і керамограніта.
Italon пропонує продукцію, яка поєднує в собі високу якість і сучасний дизайн. Вибравши керамограніт Italon, значить придбати якісний продукт, виготовлений із застосуванням найсучасніших технологій і з нотками італійського стилю.
Компанія Italon є лідером на російському ринку, і завойовує довіру на ринках країн СНД. Будучи частиною італійської групи Concorde, компанія Italon має надійний фундамент технологічного і естетичного досвіду.
Керамічний граніт Italon, є сучасним облицювальним матеріалом. Керамічний граніт Italon виробляється з чистого природного сировини (каолінова глина, пісок, польові шпати) за допомогою впливу високого тиску і випалу при високих температурах. Різноманітність дизайну в поєднанні з якістю і міцністю керамограніта Italon, дозволяють його використання для самих різних призначень.
Продається керамічний граніт фірми Italon в інтернет - магазині «СантехІмпорт» за вигідною ціною, яка є досить демократичною на даному ринку - це ще одна перевага продукції Italon.
Можливі типи поверхонь Italon:
Патинована - поверхню в сучасному ключі, являє собою світиться, а при дотику - м'яку, немов вощену поверхню з природним ефектом бархатистости. Це ідеальне рішення для створення елегантних модних сполучень з вишуканою естетикою.
Структурована / Grip - цей тип поверхні являє собою рельєфну поверхню, яка гарантує меншу слизькість і дозволяє отримати більш правдоподібну естетику в тих колекціях, які імітує натуральні камені.
Шліфування (лаппатірованная) - цей тип поверхні виходить в результаті обробки натуральної поверхні за допомогою щіток, оснащених алмазними дисками. Поверхня набуває злегка блискучий елегантний ефект і тактильну бархатистість
Полірована - такий тип поверхні виходить в результаті видалення тонкого шару матеріалу з поверхні плитки з помощьюалмазних дисків. Керамічний граніт, оброблений таким чином, має яскравий блискучий вигляд і дзеркально гладкуюповерхность. Слід зазначити, що полірований керамічний граніт має товщину на 0,5-0,7 мм менше натуральногокерамограніта, він більш чутливий до стирання і більш слизький. Настійно не рекомендується використовувати Продуктс цим типом поверхні для покриття підлоги вхідної зони, в приміщеннях з підвищеною вологістю або в дитячих ігровихплощадках щоб уникнути ризику падіння.
Люкс - дзеркально полірована, це найбільш дорогий і розкішний тип поверхні, відрізняється дзеркальним блиском і сяйвом. Така обробка дозволяє підкреслити графічне багатство матеріалапосредством склоподібної яскравою і чистої поверхні.
Матова (натуральна) - це тип поверхні, з якої плитка виходить з печі. Керамічний граніт з такою обробкою є самим стійким до всіх видів зносу, стирання, хімічного впливу і т.д.