Міжнародна компанія Keros Ceramica займається виробництвом і продажем керамічної плитки і керамограніта, на протязі більш ніж 40 років. На сьогоднішній день виробництво компанії Keros Ceramica розділене на два заводи, один знаходиться в Іспанії, інший в Болгарії.
Основним пріоритетом компанії Keros Ceramica є забезпечення якісним продуктом і винятковим сервісом своїх клієнтів. Що досягається постійним дослідженням попиту ринку і вкладенням в нові технології.
З широким асортиментом плитки від Keros Ceramica ви можете ознайомитись в інтернет - магазині «СантехІпорт». Широку палітру можливостей у створенні дизайну вам пропонує Keros Ceramica, єдине, що може обмежувати - це ваша уява.
Серед колекцій плитки Keros Ceramica є класичні і традиційні варіанти, а є особливо творчі, екстравагантні проекти, заглядають на кілька кроків в майбутнє і передбачати модні тенденції. Вам залишається тільки перегорнути сторінки в інтернет - магазині «СантехІмпорт», насолоджуючись зручним сервісом та вибрати потрібний варіант плитки.