Т. м. Megagres пропонує досить повний асортимент стильних і елегантних колекцій керамограніта. Продукція задовольнить вимоги навітьнайвибагливішого покупця. структура керамограніта Megagres дуже щільна, він стійкий навіть до хімічних речовин. Керамограніт володіє дуже низьким рівнем поглинання вологи і володіє морозостійкістю. Слід також згадати і про високу механічну міцність керамограніта, що дає можливість використовувати її в умовах підвищеного навантаження і високої прохідності. Асортимент представлений найширшої гамою текстур, квітів , Типів поверхонь.
Зараз завод займається виробництвом двох видів керамограніта: гомогенного і глазурованого.

Гомогенний - керамограніт, фарбує повністю в масі. Це свого роду вічний матеріал , Тому що стирання верху плитки не призведе до стирання первісного малюнка. Навіть багаторічна і цілеспрямована експлуатація на знос не зможе зіпсувати поверхню. Гомогенний керамограніт Megagres можна використовувати всюди.

Що стосується глазурованого керамаграніта Megagres, то його досить складно відрізнити від звичайної плитки для підлоги. Але так як основа її керамограніт, експлуатаційні властивості такої плитки значно вище і застосування її значно ширше. Таку плитку можна використовувати як усередині будинку або приміщення, так і на вулиці, для облицювання фасаду, порога, в неопалюваному гаражі.