Керамограніт StarGres

Польська фабрика StarGres досить молода, яку засновано в 2005 році італійсько-польської групи. Компанія StarGres спеціалізується на виробництві керамогранита, який в основному застосовують для зовнішньої укладання. Керамограніт - випускається високої якості. Фабрика StarGres обладнана найсучаснішою лінією з виробництва плитки.
Керамограніт StarGres характеризується одними з кращих технічних параметрів - підвищену вологостійкість, морозостійкість і стійкість до стирання, за рахунок таких властивостей плитки її застосовують в місцях з підвищеною прохідністю, в громадських і торговельних приміщеннях, де потрібна велика зносостійкість. Крім високотехнічних характеристик, плитка фабрики StarGres має цікавий дизайн, який був розроблений провідними дизайнерами Італії та Польщі. Керамограніт чудово підходить для облицювання всіх видів приміщень, як внутрішніх так і зовнішніх.
Керамогранітна плитка складається з особливих сортів глини - каолін, польового шпату, кварцового піску і з додаванням природних барвників. Всю цю суміш піддають обробці під високим тиском 1200-1300 С і тому в плитці відсутні пори, а значить вона не поглинає вологу і ця плитка може витримувати великі перепади температур. Завдяки таким властивостям керамограніта його можна використовувати для обробки сходів і сходових майданчиків, ступенів, фасадів, оформлення відкритих балконів, тротуарні і садові доріжки, одним словом керамогранітна плитка - це універсальний матеріал для обробки будь-якого інтер'єру.