Керамограніт Sun Decor

Керамограніт від компанії SunDec (Польща)

це ексклюзивні і якісні колекції, що імітують натуральні матеріли. За допомогою такої плитки, Ви зможете відчути естетичну насолоду від дотику з природою, так як дизайн, рельєф і візерунок повністю повторює імітує натуральний матеріал.

Плитка під дерево з колекції Wood з кожним зіткненням занурює Вас атмосферу домашнього тепла і затишку, яку не хочеться покидати.

Керамічна плитка з колекції Polish & Matt - це інтер'єрна плитка, використовувана для підлогового покриття в житлових і громадських приміщеннях. Вона допоможе Вам створити той неповторний стиль, котори Ви мрієте себе оточити.

Фасадна плитка під камінь з колекції Stone є прекрасним рішенням облицювання будівель. Вона показує не тільки хороший смак власників будівель, але і прекрасно захистить стіну від будь-яких несприятливих погодних умов. Представлена плитка по фактурі і рельєфу прекрасно імітує природний камінь, таким чином поверхня виглядає як справжня, створена самою природою. Краса, міцність і довговічність - ось її основні якості, яким вона повністю відповідає.

Ексклюзивна керамічна плитка для підлоги серії Loft не залишить Вас байдужим. У ній поєднується елегантність, неповторний стиль, досконалість, різноманітність орнаменту і геометричних фігур, різноманіття колірних грам і відтінків.