Італійська фабрика Supergres є досить молодою компанією, але не дивлячись на це вона змогла стати однією з провідних компаній на світовому ринку. Тому заснування компанії стало втілення нових тенденцій в дизайні керамічної плитки, який зміг би бути в свою чергу оригінальним, вражаючим і неповторним.
Великий асортимент колекцій керамічної плитки і керамограніта фабрики Supergres намагаються впровадити сучасні стилізовані рішення, що дало можливість зайняти Supergres належні їй місце на світовому ринку. Всі колекції мають індивідуальним стилем і можуть створити неповторний настрій і до того ж їх об'єднує прагнення створити у Вашому будинку індивідуальний інтер'єр для захоплення і виклику позитивних емоцій. Насичена колірна гамма, неповторні декоративні елементи перетворюють кожну колекцію в витончений шедевр, який заслуговує на похвалу.
Будь-яка з колекцій фабрики Supergres дуже добре доповнить і прикрасить будь-який вже існуючий інтер'єр. Плитка може стати як родзинкою, так і перетворитися в розкішний інтер'єр. Будь-який клієнт може абсолютно бути впевнений у своєму правильному виборі.