Клінкер Exagres

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Exagres

Це бренд, який найкраще розуміє вимоги сучасного архітектурного дизайну. Він пропонує рішення та реалізує поверхні, які гарантують високий рівень технічних та естетичних характеристик. У той же час, поважає потреби сучасних екологічних вимог будівельного сектору.

Клінкер Exagres

Заснована в 1976 році іспанська компанія Exagres зараз має близько 80 000 м2 виробничих площ і входить в ТОП найвідоміших виробників клінкерної плитки.

Продукція Exagres і Gresan з його особливою системою виробництва, яка називається "екструзія", дозволяє створювати особливі формати, великі та маленькі планки та кольори, а також різні структури. Все разом полегшує професійне розміщення матеріалу.

Плитка під цеглу Exagres

На початку 70-х років Exagres вийшла ринку екструдованого клінкеру. Тоді індустрія все ще була прив'язана до червоного корпусу з подвійним випалом. З моменту свого заснування компанія грає ключову роль лідера у дослідженнях сировини та виробничих процесів, надаючи великим професіоналам відмінні рішення у кераміці. Exagres розробляє спеціальні деталі, такі як сходи, кути, кути, окантовки, краї басейнів.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Довжина

мм

Ширина

мм

Висота

мм

Застосування

Підлогова
Підлогова декор
Підлоговий щабель
Підлогова ректифікована
Підлогова фриз
Плінтус
Настінна
Настінна фриз
Настінний декор
Підвіконня

Поверхня

Матова
Структурна
Гладка

Характеристики

Антиковзання
Морозостійкість

Особливості малюнка

Під дерево
Під камінь
Під цеглу
Моноколор
Смуги, хвиля

Відтінок (колір)

Білий
Сірий
Чорний
Бежевий
Коричневий
Червоний
Синій
Фіолетовий
Зелений
Жовтий

Малюнок

Рослини
Геометрія
Візерунок

Враховувати заказний товар