Іспанська фабрика Gresmanc була заснована на початку 90-х років минулого століття, повне її назва Gres de La Mancha, яка входить до складу альянсу Pastrana Group. І займає одне з провідних місць на світовому ринку з виробництва клінкерної плитки, відому своєю надійністю і досконалим якістю, що знаходиться під постійним контролем компанії, і піддається дослідженням в лабораторії, які пройшли міжнародну сертифікацію.
Компанія Gresmanc забезпечує відмінну якість продукції, що випускається плитки і виробляє постійне удосконалення всіх напрямків своєї діяльності. Тому дизайн колекцій по плитці розробляють з дуже ретельним підбором аж до найдрібніших деталей, в залежності від місця її застосування. Весь клінкер Gresmanc має низьку водопоглащаемостью, а також володіє антиковзаючою поверхнею.
При розробці новинок майстри фабрики Gresmanc намагаються враховувати два головних аспекти: надійність для споживача і простота у використанні при будівельних роботах з цим матеріалом. Клінкерна плитка фабрики Gresmanc може застосовуватися при обробці сходів, при тому що в складі колекцій є багато елементів - кутові ступені, бордюри, а також декоративні елементи, якими можна прикрасити подступеннікі. Таку плитку можна застосовувати також і при облицюванні басейнів, фасадів будинків, садових огорож і доріжки, одним словом, сфера застосування плитки Gresmanc дуже широка.