Завод Stroeher зарекомендував себе, як провідного виробника плитки різного спрямування: клінкер, облицювальна і плитка для підлоги, морозостійка, фасадна плитка. Завод з виробництва плитки Stroeher має багаторічний досвід, більше 120 років.
Плитка, вироблена на заводі Stroeher, має високі характеристики, що відповідають високим стандартам і вимогам. На заводі Stroeher використовується високотехнологічне обладнання. Відмінною рисою продукції Stroeher є висока якість, винятковий дизайн і широкий асортимент.
Безліч видів і колекцій плитки Stroeher дає можливість підібрати потрібну по характеристикам і дизайну. В асортименті Stroeher пропонується різні види клінкерної плитки, чудова протиковзка плитка для підлоги і різноманітність дизайну облицювальної і фасадної плитки. Дизайн використовуваний для плитки Stroeher має безліч варіантів від состаренной класики до динамічного мінімалізму.
На заводі Stroeher проводиться клінкерна плитка за наступними напрямками:
  • Клінкер керамічний, фасадна плитка під цеглу
  • Великоформатний клінкер, керамічна облицювальна фасадна плитка
  • Клінкер керамічний морозостійкий і кислототривкий, противоскользящий підлоговий для тераси, гаража, ганку, патіо, барбекю, відкритих майданчиків, сходів.
  • клінкерні щаблі
  • Промисловий технічний клінкер, керамічний морозостійкий кислототривкий противоскользящий підлоговий з підвищеної міцності для виробничих торгових приміщень, гаражів, автостоянок, складів, автосалонів, підлог заводських цехів, торгових залів
  • Клінкер керамічний кислототривкий противоскользящий підлоговий з підвищеною міцністю для вологих приміщень і приміщень з підвищеною вологістю, для басейну, лазні, сауни, санвузлів, туалетів, ванних кімнат.
Замовити плитку від виробника Stroeher Ви можете в нашому інтернет - магазині «СантехІмпорт» за хорошою ціною і з доставкою.