Кофеварочного машини Bosch

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Німецький бренд Robert Bosch GmbH, почав своє виробництво з промислового та побутового обладнання з 1886 року, довгі роки компанія розширювалася і розросталася. У наш час компанія Bosch займає почесне місце в десятці світових лідерів з виробництва електронного і електричного обладнання. Дослідницькі технології та розробки Bosch є сучасними та інноваційними, але деяким з них більше 100 років.

Одним із сучасних і важливих напрямків компанії Bosch - це дбайливе поводження з навколишнім середовищем і природними ресурсами. І тому побутова техніка Bosch є економічною з точки зору споживання енергії і безпечної для навколишнього середовища. Кофеварочного машини Bosch - зосередження високих технологій і дбайливого ставлення до ваших речей і навколишньому середовищу.

Інтернет-магазин «СантехІмпорт» працює тільки з перевіреними виробниками і Bosch є саме такою компанією. Купуючи побутову техніку Bosch у нас, Ви отримуєте ряд переваг: кваліфіковані продавці-консультанти, які завжди допоможуть з вибором необхідної моделі, доступні ціни та доставкою в будь-який регіон України.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Вид кавомашини

Окремі автоматичні
Вбудовані автоматичні
Професійні
Краплинні
Ріжкові

Використовуваний кави

Зерновий
Мелений
Капсули
Чалди (монодози)

Матеріал корпусу

Метал
Пластик

Колір корпусу

Чорний
Сріблястий
Бежевий/кремовий
Кольоровий

Управління

Механічне
Сенсорне
Кнопкове

Приготування капучіно

Автоматичне
Ручне
Напівавтоматичне

Опції

Ємність для молока
Підігрів чашок
Подача гарячої води для чаю
Дисплей

Враховувати заказний товар