Кофеварочного машини DeLonghi

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Кавомашини DeLonghi

Італійський бренд DeLonghi – це інноваційні технології та творчі ідеї, італійські традиції, їхні цінності. Це краса та практичність, новітнє та класичне. Характер бренду – душа сучасного світу, який прагне зберегти найкраще, створити нове.

Кавоварна машина DeLonghi

Важко повірити, що історія компанії DeLonghi, що бере початок у 1902 році, починалася з маленького магазину, в якому майстри-ремонтники дров'яних обігрівачів могли придбати все необхідне. При магазинчику було вирішено відкрити майстерню виготовлення запасних деталей до обігрівачам. Згодом компанія почала розробляти деталі для електричних обігрівачів. Джузеппе Делонгі, який став керівником компанії у 1970-му році, вдалося посилити її потужність у науково-дослідній роботі.

Кавоварка DeLonghi

Вперше продукція під назвою DeLonghi з'являється на ринку в 1975 році. Курс компанії на розробку нових технологій залишається незмінним на протязі всього існування. На сьогоднішній день бренд є одним із лідерів з виготовлення автоматичних кофемашин, обігрівачів. « Техніка має бути найкращою, найсучаснішою », - говорив Джузеппе Делонгі, і сьогодні італійський бренд керується його головним принципом. DeLonghi – це гарантія якості, надійності, попит на ринку та позитивні відгуки мільйонів людей.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Вид кавомашини

Окремі автоматичні
Вбудовані автоматичні
Професійні
Краплинні
Ріжкові

Використовуваний кави

Зерновий
Мелений
Капсули
Чалди (монодози)

Матеріал корпусу

Метал
Пластик

Колір корпусу

Чорний
Сріблястий
Бежевий/кремовий
Кольоровий

Управління

Механічне
Сенсорне
Кнопкове

Приготування капучіно

Автоматичне
Ручне
Напівавтоматичне

Опції

Ємність для молока
Підігрів чашок
Подача гарячої води для чаю
Дисплей

Враховувати заказний товар