Кондиціонери

Сортувати за:
Товарів на сторінці:
98686 грн.
91778 грн.
56059 грн.
52135 грн.
87137 грн.
81037 грн.

Кондиціонери в Києві і Україні

Кондиціонери купують, щоб створити в приміщенні комфортні умови для життя, роботи, зберігання продуктів, чутливих до перепадів температури і вологості товарам. Самі елементарні моделі побутових кондиціонерів відповідають за зниження температури. Використовуються в жарку пору доби або в приміщеннях, в яких є джерела надлишкового тепла. Більш складні моделі побутових кондиціонерів "вміють" підвищувати температуру повітря. Недорога по суті кліматична техніка працює і як опалювальний, і як охолоджуючий прилад. Найдорожчі моделі кондиціонерів багатофункціональні. Крім охолодження і нагрівання можуть озонувати і знезаражувати повітря в приміщенні.

Типи побутових кондиціонерів

Користувачі кондиціонерів в Україні поділяють кліматичні системи за ступенем інтеграції в навколишній простір і потужність.

 1. Спліт-система або кондиціонер з розділяє системою повітря або типовий двохблочний кондиціонер. Складається з двох блоків - внутрішнього і зовнішнього, з'єднаних системою трубок і проводів. У зовнішньому блоці знаходиться холодоагент і конденсатор. У внутрішній блок агрегату вбудований випарник, за допомогою якого охолоджується повітря, що направляється в приміщення. Тут же розміщений фільтр. На аверсі спліт-системи знаходяться жалюзі, які регулюють повітряні потоки. Пристрій рекомендовано для житлових приміщень.У квартирах Києва можлива робота мульти-спліт-системи - комплексу з одного зовнішнього і декількох внутрішніх блоків. Працює за тим же принципом, що і звичайна система сплати.
 2. Стаціонарний кліматичний моноблок. Має цілісний корпус. Для його установки буде потрібно фахівець з обладнанням. Відживаючий або дуже бюджетний тип обладнання для охолодження.
 3. Мобільний моноблок. Це кліматичне обладнання укладено в цілісний корпус. Користувач може самостійно здійснити монтаж моноблока в віконний, дверний отвір. Підлоговий моноблок рекомендований для тимчасового використання в приміщеннях.
типи кондиціонерів переваги недоліки
Спліт-система Безшумна робота. Можливість регулювати повітряні потоки. Можливість виставити необхідну температуру Установка спліт-системи вимагає спеціального устаткування, до роботи залучаються фахівці. Зовнішній блок кондиціонера може бути пошкоджений вандалами, якщо кліматична система встановлена на стінах будівлі в межах 1-2 поверху.
мобільний моноблок Мобільний - може транспортуватися з місця на місце в межах офісу, квартири. Відносно низька ціна. Низький ККД. Високий шумовий фон. Пропускає потоки теплого повітря в приміщенні.
Стаціонарний моноблок Низька вартість.Пропускає потоки теплого повітря в приміщення. Малий ККД. Установка стаціонарного моноблока кондиціонера вимагає участі фахівця з обладнанням.

Типи кондиціонерів за принципом роботи

За способом продукування охолодженого повітря все кондиціонери ділять на 2 типу.

 1. Кондиціонери компресійного типу. З компресора, конденсатора, дроселя за допомогою мідних або алюмінієвих трубочок формується холодильний контур. В середині системи циркулює холодоагент - фреон різних марок. Робота такого кондиціонера потребує відведення тепла. В умовах квартири надлишкова теплова енергія виводиться на вулицю. Такі пристрої не впливають на вологість повітря в кімнаті. Мають високий ККД.
 2. Кондиціонери випарного типу. Тепле повітря пропускається через мокрі фільтри, в яких охолоджується. Навіть настінні кондиціонери цього типу складаються з одного блоку. Споживають менше електроенергії. Підвищують вологість повітря в приміщенні. Потребують припливу свіжого повітря з вулиці і джерелі води. Мають низький ККД. Продаються за низькою ціною щодо апаратів з компресорами.

Чек-лист: як вибрати кондиціонер?

Якщо ви вирішили купити кондиціонер, то обов'язково перегляньте наш чек-лист.

 1. Виміряйте площу, обсяг приміщення.
 2. Потужність пристрою. Підбирається відповідно до площі приміщення.
 3. Тип компресора. Прямо впливає на потужність кондиціонера.Але! Інверторні компресори вважаються більш економними і надійними, ніж неінверторние.
 4. Рівень шуму. Якщо скласти рівень шуму зі звуками, які видаються кондиціонером, то вийти значення, небезпечне людському вуху. Допустимим показником вважається цифра 25 - 31 дБ. Підбирайте кондиціонер для будинку, який працює як можна тихіше.
 5. Фільтрація. Чим більше фільтрів, тим чистіше повітря буде заходити в приміщення. Бар'єри різних рівнів очищають повітря від вуличного пилу, бактерій, вірусів, спор грибів. Чим більше фільтрів встановлено в конкретної моделі кондиціонера, тим вищою буде ціна пристрою.
 6. Можливість вентиляції. Деякі моделі кондиціонерів позбавлені можливості подавати в приміщення свіже повітря. Агрегат працює (охолоджує, нагріває, фільтрує) з повітряними масами, які вже знаходяться в приміщенні. Вирішіть, наскільки потрібен вам свіже повітря столиці до того, як ви підете купити кондиціонер.
 7. Автоматичний режим роботи агрегату. Господар пристрої налаштовує параметри, при яких йому комфортно, а вже кліматичне пристрій вибере режим роботи, що забезпечують задані показники температури, вологості, чистоти повітря.
 8. Зовнішній дизайн. Добре, коли корпус агрегату охолодження гармонує з інтер'єрним стилем. Але такий синергії можна досягти тільки в дизайні в стилі хай-тек, американська класика, лофт. У всіх інших випадках потрібно вибирати між потребою в комфорті і тягою до естетичної гармонії.

Установка двохблокові кондиціонерів

Якщо ви купили кондиціонер типу спліт-системи, то його установка зажадає участі фахівців. У стіні будівлі висвердлюють отвір. Через нього будуть проходити комунікації двох блоків кліматичної техніки. У кімнаті встановлюють внутрішній модуль. На зовнішній стіні квартири - зовнішній блок обладнання. Після установки блоків, їх з'єднують, продувають систему холодоагентом фреону.

Після установки двохблочний кондиціонер потребує регулярного очищення обох блоків, моніторингу функціоналу, регулярної дозаправки фреону.

Де купити кондиціонер в Україні?

У каталозі інтернет-магазину Сантехімпорт зібрана значна колекція систем для кондиціонування повітря. Ви можете підібрати техніку різної потужності, з розширеними або обмеженими функціями, різного дизайну.

У каталозі магазина сантехніки переважають настінні кондиціонери середнього класу, але ви можете підібрати вироби з різним рівнем інноваційності, для офісу, для комерційного об'єкта, заклади громадського харчування, для дому або невеликого виробничого приміщення.

У свою чергу команда інтернет-магазину Сантехімпорт гарантує швидку доставку товару. Якщо у вас виникли будь-які питання - телефонуйте або зв'яжіться з нами за допомогою зворотного зв'язку. Всі замовлення, оформлені через інтернет-магазин, обробляються в першу чергу.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Країна

Китай
Корея
Норвегія
Німеччина
США
Японія

Виробник

Bosch
Cooper Hunter
Daikin
Gree
Hoapp
Leberg
LG
Midea
Mitsubishi Electric
Osaka
Samsung
TCL

Тип кондиціонера

Настінного типу
Підлоговий
Віконний кондиціонер
Мобільний кондиціонер
Мультиспліт система
Колонного типу
Канального типу
Касетного типу
Підлогово-стельового типу
Осушувач

Комплектація

Зовнішній блок
Внутрішній блок
Моноблок (віконний, мобільний)
Аксесуар
Пульт керування
Комплект (внутрішній блок, зовнішній блок, пульт керування)

Напруга живлення, В

220-240
380-400

Споживана потужність, кВт

До 1
1,1-2
2,1-3
3,1-5
5,1-10
Більше 10

Продуктивність, кВт

До 1,5
1,6-2
2,1-2,5
2,6-3,5
3,6-5
5,1-10
11-15
Понад 15

Наявність інвертора

Так
Ні

Площа охолоджуваного приміщення, м2

До 15
16-20
21-25
26-30
31-35
36-40
41-50
51-70
Понад 70

Холодоагент

R410A
R407C

Додаткові функції

Іонізація повітря
Зима-літо (тепло-холод)
Авторестарт
GSM дистанційне керування по телефону
Витяжка
Зволоження з подачею свіжого повітря
Генератор кисню (подача кисню)
Самоочищення кондиціонера
3D охолодження
Датчик присутності
Турбо режим
Плазмове очищення повітря
Ультрафіолетове очищення повітря

Колір корпусу внутрішнього блоку

Білий
Сірий
Слонова кістка
Кольоровий

Максимальна довжина магістралей, м

До 10
11-15
16-25
26-30
31-50
Понад 50

Максимальний перепад висот, м

До 5
6-10
11-15
Понад 15

Враховувати заказний товар