Більше 40 років компанія Kovinoplastika LOZ здійснює виробництво високоякісного кухонного обладнання, що випускається під торговою маркою Alveus. Словенська компанія почала виробництво змішувачів, мийок та аксесуарів до них в 1968 році, і на сьогоднішній день досягла прекрасних результатів завдяки застосуванню сучасних технологій виробництва.

Кухонні мийки Alveus, виготовлені з екологічно чистих матеріалів і мають безліч додаткових елементів, вражають своїм різноманіттям. Вони є функціональними і дуже зручними в обігу, прекрасно поєднуються з будь-яким інтер'єром. Сталеві мийки Alveus виготовляються з санітарної стали найвищої якості. Гранітні мийки виготовляються зі спеціального запатентованого складу Algranit, який має мінімальну влагопоглощенієм і стійок до відколів і подряпин. Крім сталеві і гранітних моєї, компанія Alveus пропонує мийки зі скла. Скляні мийки Alveus чудово виглядають в сучасних інтер'єрах іобладают високими експлуатаційними характеристиками. Обробні дошки для мийок Alveus виготовляються з бука, за винятком дощок серій Vision і Monarch, матеріалом для яких служить горіх.

Всі змішувачі Alveus виготовляються з латуні. У деяких моделях використовується високоякісний пластик для висувного душу (Cleo PS, Mura PS, AM 20 PS, AM 40 PS) або важеля (АМ 50).

Відразу хочемо попередити, що існує незначна відмінність в кольорах мийки та змішувача через різного способу виробництва гранітної мийки та змішувача !!!

Можливі кольори гранітних мийок Alveus:
11 - Арктик 14 - Далмата 16 - антрацит
21 - капучіно 22 - терра (земля) 23 - крем
41 - рубін 51 - бежевий 52 - горіховий
55 - латте 56 - макиато 57 - еспресо
91 - карбон 94 -авена

Можливі типи поверхні сталевих мийок Alveus:

матова

сатин

декор Мікродекор