Молода литовська компанія AquaSanita, але вже серйозно зарекомендувала себе як надійний виробник кухонного миття і змішувачів зі штучного граніту.
Основами такого складного матеріалу, як штучний граніт, є натуральні мінеральні наповнювачі і смола. Штучний граніт один в один схожий на натуральний камінь і візуально і за функціональними властивостями, а десь навіть перевершує його. Поверхня кухонних мийок і змішувачів AquaSanita дивно гладка і несприйнятлива до всіх видів забруднень.
Секрет криється в особливості композитного матеріалу використовуваного на виробництві, він унікальний за складом і був спеціально розроблений AquaSanita у співпраці з європейськими розробниками, які мають великий досвід в цій галузі.
У складі композитного матеріалу для штучного граніту AquaSanita:
  • натуральний кварцовий наповнювач (80%), Німеччина
  • натуральна акрилова смола, США

Кольори граніту для кухонних мийок AquaSanita:

бежевий 110 силіка 111 Ора 112 Алюметеллік 202
латунь 301 мідь 501 Чорний металік 601 Алба 710
Так само у відповідних розділах нашого інтернет-магазину можна вибрати кухонний змішувач до обраної мийці, як в тон мийки, так і з різними покриттями: хром, мідь, латунь і ін.
У комплекті до всіх мийках AquaSanita йде вентиль. У разі, якщо мийка є зворотним або її конструкція передбачає два отвори, в комплекті йде вентиль-ексцентрик (клапан-автомат).