Компанія ДЕАНТЕ (Польща) ототожнюється з поняттям високої якості предметів для облаштування кухні і ванних кімнат, цінують не тільки в Польщі, а й за кордоном. Величезний досвід Deante знаходить своє відображення в кожної моделі польського гіганта серед виробників гранітних мийок, змішувачів і гідромасажних панелей. Дотримуючись всіх норми і стандарти, компанія Deante піклується про Ваше здоров'я. Будучи спокійними за якість кожного вузла своєї продукції Deante можуть дозволити собі надати багаторічну гарантію на все продукцію: від економ до еліт класу.
 
Кухонні мийки Deante - це, мабуть, найкраще поєднання ціни та якості на сьогоднішній день. Великий вибір моделей гранітних і сталевих мийок з різним типом поверхонь.

Термін гарантії - 10 років

 

Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Deante. Це означає, що вся продукція цього виробника (змішувачі і гідромасажні панелі, (в тому числі торговельних марок Deante Fliger і Deante Neo), кухонні мийки, душові кабіни та піддони), що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії , що надаються фірмою Deante.

 

Замовити продукцію Deante можна в нашому інтернет-магазині "Сантех-Імпорт". Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни: Одеса, Донецьк, Харків, Київ, Луганськ, Чернігів, Черкаси, Кременчук, Ужгород, Львів, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Суми, Рівне, Луцьк, Хмельницький та ін.

 

Кольорові варіанти гранітних мийок Deante:

 

білий графіт коричневий
пісок сафарі сірий