Компанія ДЕАНТЕ (Польща) ототожнюється з поняттям високої якості предметів для облаштування кухні і ванних кімнат, цінують не тільки в Польщі, а й за кордоном. Величезний досвід Deante знаходить своє відображення в кожної моделі польського гіганта серед виробників гранітних мийок, змішувачів і гідромасажних панелей. Дотримуючись всіх норми і стандарти, компанія Deante піклується про Ваше здоров'я. Будучи спокійними за якість кожного вузла своєї продукції Deante можуть дозволити собі надати багаторічну гарантію на все продукцію: від економ до еліт класу.
Кухонні мийки Deante - це, мабуть, найкраще поєднання ціни та якості на сьогоднішній день. Великий вибір моделей гранітних і сталевих мийок з різним типом поверхонь.

Термін гарантії - 10 років

Замовити продукцію Deante можна в нашому інтернет-магазині "Керамін-Імпорт". Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни: Одеса, Донецьк, Харків, Київ, Луганськ, Чернігів, Черкаси, Кременчук, Ужгород, Львів, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Суми, Рівне, Луцьк, Хмельницький та ін.

Кольорові варіанти гранітних мийок Deante:

білий графіт коричневий
пісок сафарі сірий