Кухонні мийки Fabiano

 

Fabiano Steеl - компанія з виробництва кухонної побутової техніки, кухонних мийок і змішувачів. Продукція Fabiano Steеl відповідає всім сучасним вимогам сучасної, практичною і комфортною кухні. Позиція бренду Fabiano Steеl на ринку України сфокусована на задоволенні потреб споживачів за допомогою постійного вдосконалення виробництва, контролю якості, гарантійного сервісу і післягарантійної технічної підтримки.
 
Fabiano Steеl - широкий спектр продукції для кухні, який володіє європейською якістю, має доступну ціну практично для будь-якого покупця і має строго організовану, злагоджену та ефективну структуру технічної підтримки та сервісного обслуговування своєї продукції. Головним пріоритетом компанії Fabiano Steеl є створення в кухні домашнього затишку і комфорту і підвищення якості життя.
 
Кухонна мийка виступає найбільш активно використовуються місцем на кухні, з цього до даного місця пред'являються високі вимоги. В інтернет-магазині «СантехІмпорт» пропонуються відмінні мийки італійського виробника Fabiano Steel, які відповідають сучасним європейським стандартам і мають багато позитивних відгуків користувачів.
 
Кухонні мийки Fabiano Steel пропонуються з високоякісних матеріалів: нержавіюча сталь і граніт в різних колірних рішеннях, який відрізняється неперевершеною міцністю і стійкістю до механічних і хімічних впливів.
Кожна кухонна мийка Fabiano Steel має продуманий дизайн і форму, для різних індивідуальних запитів: круглі, квадратні, прямокутні, з нестандартною формою, з місцем для сушки посуду, з глибокою або подвійний чашею. До кожної моделі кухонного миття Fabiano Steel пропонується докладний опис і фото, що робить вибір необхідної мийки легким і зручним.
 
Виробництвом гранітних мийок Fabiano займається Туреччина, мийки з нержавіючої сталі виробляються в Китаї за європейською технологією. Як турецька, так і китайська виробничі бази дотримуються найсучасніших стандартів якості, при цьому підлягаючих зберіганню демократичну вартість.
 
Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Fabiano. Це означає, що вся продукція цього виробника (кухонні мийки, змішувачі та побутова техніка Fabiano) , Що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії, надані фірмою Fabiano.


Гарантія на кухонні мийки та аксесуари до них Fabiano - 3 роки. З них 2 роки гарантії від виробника і 1 рік сервісного обслуговування від офіційного сервіс-центру Fabiano.