Компанія Foster (Італія) заснована в 1973 році, але зараз це холдинг з чотирьох виробничих підрозділів. З моменту заснування і по нинішній день Foster виробляє побутову техніку та кухонні мийки з нержавіючої сталі.

Кухонні мийки Foster зроблені з високоякісної нержавіючої сталі марок AISI 304-18 / 10 і AISI 316 з хромованим або никільового покриттям, безумовно стійким до подряпин і корозії. В каталозі Foster представлено п'ять видів обробки - це Foster brushed finish (полірована сталь), Microfoster finish (мікродекор), Design finish (декор), Gun Metal finish (воронована сталь) і Vintage finish (матова).

Ви можете замовити кухонну мийку Foster в заводській комплектації з різними видами країв. Види країв мийки розрізняються по аббрівіатурам: Q4 - квадратний виступає, STD - прямокутний виступає, SF - скошений виступає, FTS - короткий виступаючий край і FT - плоский, що йде в ровень зі стільницею. Для уточнення наявності різновидів цікавить вас мийки зв'яжіться, будь ласка, з нашим менеджером.

Мийки Foster рекомендується встановлювати з сифонами і клапаном-автоматом системи Foster Space. Це ексклюзивна розробка компанії Foster, позволяющаяя звільнити більше місці під раковиною без шкоди для відтоку води з неї.