Компанія Franke, заснована в Швейцарії в 1911 році, займається виробництвом кухонних мийок в світовому масштабі. Перша мийка компанією Franke проведена в 1925 році. Сьогодні Franke - найбільший виробник кухонного миття і змішувачів найвищої якості. Компанія Franke постійно совершенствет продукцію і розширює модельний ряд за рахунок досліджень і впровадження інноваційних технологій.
 
 

Виробничі потужності компанії Franke знаходяться в декількох європейських країнах. Гранітні мийки Franke виробляються в Шотландії, Словаччини і Голландії. Сталеві мийки виготовляються на заводах в Швейцарії, Італії, Німеччини та Росії. Весь товар проходить ретельну перевірку на відповідність найвищим стандартам продукції Franke.
 
 
У сучасному світі мийка перестала бути звичайним предметом, грає ключову роль в дизайні інтер'єру. Сучасна мийка повинна відповідати тенденціям моди, бути функціональною, мати різноманітний асортимент матеріалів, кольорів, стилів і форматів. Саме така продукція фірми Franke.
 
 
Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Franke. Це означає, що вся продукція цього виробника(кухонні мийки, змішувачі та побутова техніка Franke), що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії, надані фірмою Franke.
 
 
 

Варіанти кольорів мийок з матеріалу фрагранит:

білий бежевий Сахара ваніль
Онікс графіт шоколад мигдаль
   
сріблястий шторм    

 

Варіанти кольорів мийок з нержавіючої сталі:

полірований матовий декор Мікродекор

 

Варіанти кольорів мийок з матеріалу Tectonite:

Сахара Чорний білий маскарпоне
 
 
Існує два типи клапанів для зливу води в кухонних мийках Franke:
 
 
Клапан-ексцентрик (вентиль-ексцентрик) монтується над зливом. Наявність в ньому решітки дозволяє не пропускати великі частини відходів. В клапані-ексцентрики передбачена кнопка, розташована по центру, при натисканні на яку Ви зупиняєте прохід води через стік. Для зливання води кнопка відтягується на себе. Клапан-ексцентрик не заважає розміщенню посуду в мийку, тому що знаходиться на одному рівні з дном мийки.
 
 
Клапан-автомат (вентиль) дозволяє відкривати або закривати заслінку для води, не опускаючи руки в Вашу мийку, яка може бути наповнена брудною або гарячою водою. Так як ручка, яка управляє механічним приводом знаходиться, як правило, на борту чаші.