Компанія Granado - це нова торгова марка на українському ринку. За кілька років спільної роботи українсько-іспанський концерн Granado встиг зарекомендувати себе як виробник високоякісних кухонних мийок. Асортимент мийок Granado відповідає найсучаснішим стандартам якості.
Кухонні мийки Granado виготовляються в Україні з ипользованием найновіших іспанських технологій. Торгова марка Granado ретельно контролює виробництво і відповідає за якість кожної кухонного миття.
У виготовленні кухонних мийок Granado використовується технологія Nanogranit (нанограніт), яку також використовують такі гіганти в даній сфері, як Schock і Teka. Дана технологія є сумішшю акрилу і кварцового піску, який зовні нагадує граніт, але в якості щоденної експлуатації набагато міцніше. Кухонні мийки Granado витривалі до ударів, стійкі до перепадів температур і подряпин, а також вбирають запахи.
Продукція компанії Granado - це ідеальне поєднання ціни та якості. Висока якість і сучасний стиль кухонних мийок Granado гарантує естетичне задоволення в щоденній експлуатації.
Купити кухонні мийки Granado можна в нашому інтернет-гіпермаркеті "СантехІмпорт". Доставка здійснюється по всій території України на вигідних для Вас умовах.
Компанія СантехІмпорт є офіційним партнером компанії Granado. Це означає, що інтернет-магазин СантехІмпорт безпосередньо працює з виробником мийок Granado і завдяки цьому гарантує Вам швидку доставку і надійне гарантійне а також післягарантійне обслуговування.
Більш детальний огляд кухонних мийок Granado (Гранадо) Ви можете прочитати в цій статті .
Компанія Granado використовує 5 колірних рішень для своєї продукції:
ua / files / images / Photo / Granado / grafito_01.jpg "onclick =" window.open (this.href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 484, height = 484 '); return false; ">
white gris grafito
terra avena black shine
marron ivory