Торгова марка Hansgrohe допоможе вам перетворити вашу ванну кімнату і кухню в справжні оазиси задоволення. Щоб ви з легкістю могли почати новий день, а в кінці дня відчували себе повністю розслабленими і відпочили.

 

Ми пропонуємо вам екологічні дизайнерські продукти найвищої якості. Емоційні одиниці, завдяки яким ви відчуєте справжнє задоволення від спілкування з водою. І які роблять ваше життя прекрасніше.


Hansgrohe пропонує вам:

 

  • Довговічну продукцію завдяки інноваціям, технології та комфорту
  • чудовий дизайн
  • Для кожного стилю відповідне рішення
  • Екологічно доцільні продукти
  • Якість на найвищому рівні
  • Багаторічні традиції.

 

Кухонні мийки Hansgrohe застосовні в абсолютно різних інтер'єрних умовах і пропонують вибір з стильних одинарних або подвійних моделей. Висока якість обробки забезпечує радість від кухонного помічника на довгі роки. Невеликий революцією є інноваційне управління на передньому краю мийки, яке викличе захоплення не тільки кухарів-аматорів: в поєднанні з різними варіантами змішувачів мийки Hansgrohe дозволяють легко і інтуїтивно керувати водою за допомогою перекидного важеля або кнопки Select. Нова концепція управління забезпечує комфорт для всіх

поколінь. Мінімалістичний дизайн чіткої, прямокутної форми гармонійно вписується в сучасні функціональні кухні. Характерний L-подібний широкий край забезпечує надійну посадку для змішувача. Вбудована мийка Hansgrohe з звареної вручну нержавіючої сталі товщиною 1 мм стане зіркою вашої кухні.

 

Компанія Сантехімпорт є авторизованої точкою продажу продукції фірми Hansgrohe. Це означає, що вся продукція цього виробника (змішувачі, гідромассание панелі, сифони, аксесуари), що реалізується на сайті СантехІмпорт, є оригінальною і на неї поширюються офіційні умови гарантії, які надає компанія Hansgrohe.