Німецька компанія Longran добре зарекомендувала себе в якості виробника кухонних мийок і змішувачів преміум-класу. Під цією торговою маркою випускається продукція європейських виробників з Італії, Англії, Німеччини, від найпростіших моделей до виробів найбільш неординарних форм.
Штучний граніт Lonstone для кухонних мийок і змішувачів перевершує по твердості натуральний камінь. У складі Lonstone 80% самих твердих частинок граніту, що з'єднуються між собою акрилом та полімерними сполучними (20%). Завдяки цьому кухонні мийки та гранітні змішувачі Longran міцні і практичні. Складові граніту Lonstone не містять шкідливих домішок, при нагріванні не виділяють небезпечних речовин, а тому є екологічно чистими і абсолютно нешкідливі для навколишнього середовища і продуктів харчування.
Крім того, мийки серій Cube і Amanda обладют антибактеріальним захистом Microstop - це запатентована технологія, при якій до складу матеріалу входять іони срібла, що забезпечують захист від бактерій, цвілі і неприємних запахів. Антибактеріальний захист Microstop действіет весь термін експлуатації мийки.
Кухонні мийки Longran серії Premium виробляються на англійському заводі Astracast, який входить в концерн Jacuzzi і займається виробництвом мийок змішувачів і ванн більше двадцяти років. Кожна мийка Longran Premium володіє унікальним дизайном і виготовляється з матеріалу Rok Tex за спеціальною технологією, особливість якої полягає в більш щільному верхньому шарі, що робить мийки для кухні Longran особливо стійкими до механічних пошкоджень (ударів, подряпин і т.д.), а також запобігає зміні поверхні під впливом побутової хімії.
Гарантія на мийки Longran - 5 років