Фабрика McAlpine - англійська торгова марка, яка на території Шотландії з 1902 року почала виробляти продукцію вищого рівня. На даний момент компанія McAlpine виробляє понад 16000 товарів сантехнічного, каналізаційного та вентиляційного призначення, яка експортується по всьому світу.

Компанія McAlpine володіє власною випробувальною лабораторією, що дозволяє компанії виконувати жорсткі вимоги ISO 9000 та інших регламентуючих документів. Більшість виробів перевіряються на: герметичність; відповідність геометричним параметрам; правильність лиття (відсутність напливів, рівномірність товщини стінок та ін.); пропускну здатність; температурні тести (250 циклів чергування крижаною водою +2 град С і окропу 95-100 град С); закладка тривалих тестів на вплив агресивних середовищ і багато інших.

Перевагою продукції фабрики McAlpine, є великий асортимент. Мало виробників, які можуть похвалитися повним асортиментом водозливної арматури і приладдя, а також аксесуарів для кухні. Всі основні проблеми, які можуть виникнути при монтажі сантехнічних приладів, можна вирішити за допомогою продукції McAlpine.

Система контролю якості виробництва на всіх етапах виробництва, глибокі інженерні вишукування, найширший асортимент, дозволяють стверджувати, що продукція фабрики McAlpine є однією з кращою серед конкурентів.